Běh na lyžích - muži 50 km klasicky | Vítěz: P. Northug jr. (NOR) (kon.) |
SP v alpském lyžování - kombinace ženy, SuperG | Vítěz: Anna Fenningerová (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - obří slalom mužů 1. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
SP v alpském lyžování - obří slalom mužů 2. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - kombinace ženy, slalom, Ba | Vítěz: Anna Fenningerová (AUT) (kon.) |
Výběr soupeřů 2015 | (kon.) |
konec
Běh na lyžích - muži 50 km klasicky
Vítěz: P. Northug jr. (NOR)
Lukáš Podleśny
Statistiky
Výsledková listina
1. Petter Northug jr. (NOR) 2:26:02.1
2. Lukáš Bauer (CZE) +1.7
3. Johan Olsson (SWE) +2.0
4. Maxim Vylegžanin (RUS) +2.8
5. Alex Harvey (CAN) +6.0
6. Dario Cologna (SUI) +9.5
7. Alexej Poltoranin (KAZ) +10.1
8. Didrik Tönseth (NOR) +10.1
9. Daniel Richardsson (SWE) +14.6
10. Alexander Bessměrtnych (RUS) +17.5
11. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +20.7
12. Dietmar Nöckler (ITA) +21.6
13. Niklas Dyrhaug (NOR) +22.2
14. Maurice Manificat (FRA) +22.3
15. Anders Södergren (SWE) +24.0
16. Martin Jakš (CZE) +33.6
17. Kejšin Jošida (JPN) +1:29.2
18. Jonas Baumann (SUI) +1:35.9
19. Gräme Killick (CAN) +1:44.1
20. Matti Neikkinen (FIN) +1:49.3
21. Algo Karp (EST) +1:50.8
22. Giorgio Di Centa (ITA) +2:15.3
23. Mattia Pellegrin (ITA) +2:23.6
24. Calle Halfvarsson (SWE) +2:56.9
25. Lars Nelson (SWE) +2:57.5
26. Aivar Rehemaa (EST) +3:03.0
27. Andrej Larkov (RUS) +3:13.5
28. Bernhard Tritscher (AUT) +3:15.3
29. Sami Jauhojärvi (FIN) +3:17.5
30. Ivan Babikov (CAN) +3:48.4
---
36. Aleš Razým (CZE) +6:34.8
37. Martin Bajčičák (SVK) +6:37.2
Startovní listina
1. Dario Cologna (SUI)
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
3. Calle Halfvarsson (SWE)
4. Petter Northug jr. (NOR)
5. Niklas Dyrhaug (NOR)
6. Maxim Vylegžanin (RUS)
7. Maurice Manificat (FRA)
8. Alexej Poltoranin (KAZ)
9. Alex Harvey (CAN)
10. Matti Heikkinen (FIN)
11. Stanislav Volžencev (RUS)
12. Daniel Richardsson (SWE)
13. Didrik Tönseth (NOR)
14. Alexander Bessměrtnych (RUS)
15. Francesco De Fabiani (ITA)
16. Jean Marc Gaillard (FRA)
17. Dietmar Nöckler (ITA)
18. Tim Tscharnke (GER)
19. Andrej Larkov (RUS)
20. Ivan Babikov (CAN)
21. Lari Lehtonen (FIN)
22. Johan Olsson (SWE)
23. Lars Nelson (SWE)
24. Martin Jakš (CZE)
25. Anders Södergren (SWE)
26. Jonas Baumann (SUI)
27. Bernhard Tritscher (AUT)
28. Florian Notz (GER)
29. Lukáš Bauer (CZE)
30. Andrew Musgrave (GBR)
31. Sami Jauhojärvi (FIN)
32. Kris Freeman (USA)
33. Thomas Bing (GER)
34. Noah Hoffman (USA)
35. Giorgio Di Centa (ITA)
36. Kejšin Jošida (JPN)
37. Matthew Phillip Gelso (USA)
38. Mattia Pellegrin (ITA)
39. Akira Lenting (JPN)
40. Gräme Killick (CAN)
41. Hirojuki Mijazawa (JPN)
42. Imanol Rojo (SPA)
43. Martin Bajčičák (SVK)
44. Algo Karp (EST)
45. Aleš Razým (CZE)
46. Takacugu Uda (JPN)
47. Ristomatto Hakola (FIN)
48. Erik Bjornsen (USA)
49. Mark Starostin (KAZ)
50. Sebastian Eisenlauer (GER)
51. Karel Tammjarv (EST)
52. Sergej Čerepanov (KAZ)
53. Raido Rankel (EST)
54. Aivar Rehemaa (EST)
55. Jerdos Achmadijev (KAZ)
56. Oleksij Krasovski (UKR)
57. Andrew Pohl (NZL)
58. Callum Watson (AUS)
59. Paul Kovacs (AUS)
Výsledková listina
1. Petter Northug jr. (NOR) 2:26:02.1
2. Lukáš Bauer (CZE) +1.7
3. Johan Olsson (SWE) +2.0
4. Maxim Vylegžanin (RUS) +2.8
5. Alex Harvey (CAN) +6.0
6. Dario Cologna (SUI) +9.5
7. Alexej Poltoranin (KAZ) +10.1
8. Didrik Tönseth (NOR) +10.1
9. Daniel Richardsson (SWE) +14.6
10. Alexander Bessměrtnych (RUS) +17.5
11. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +20.7
12. Dietmar Nöckler (ITA) +21.6
13. Niklas Dyrhaug (NOR) +22.2
14. Maurice Manificat (FRA) +22.3
15. Anders Södergren (SWE) +24.0
16. Martin Jakš (CZE) +33.6
17. Kejšin Jošida (JPN) +1:29.2
18. Jonas Baumann (SUI) +1:35.9
19. Gräme Killick (CAN) +1:44.1
20. Matti Neikkinen (FIN) +1:49.3
21. Algo Karp (EST) +1:50.8
22. Giorgio Di Centa (ITA) +2:15.3
23. Mattia Pellegrin (ITA) +2:23.6
24. Calle Halfvarsson (SWE) +2:56.9
25. Lars Nelson (SWE) +2:57.5
26. Aivar Rehemaa (EST) +3:03.0
27. Andrej Larkov (RUS) +3:13.5
28. Bernhard Tritscher (AUT) +3:15.3
29. Sami Jauhojärvi (FIN) +3:17.5
30. Ivan Babikov (CAN) +3:48.4
---
36. Aleš Razým (CZE) +6:34.8
37. Martin Bajčičák (SVK) +6:37.2
Startovní listina
1. Dario Cologna (SUI)
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
3. Calle Halfvarsson (SWE)
4. Petter Northug jr. (NOR)
5. Niklas Dyrhaug (NOR)
6. Maxim Vylegžanin (RUS)
7. Maurice Manificat (FRA)
8. Alexej Poltoranin (KAZ)
9. Alex Harvey (CAN)
10. Matti Heikkinen (FIN)
11. Stanislav Volžencev (RUS)
12. Daniel Richardsson (SWE)
13. Didrik Tönseth (NOR)
14. Alexander Bessměrtnych (RUS)
15. Francesco De Fabiani (ITA)
16. Jean Marc Gaillard (FRA)
17. Dietmar Nöckler (ITA)
18. Tim Tscharnke (GER)
19. Andrej Larkov (RUS)
20. Ivan Babikov (CAN)
21. Lari Lehtonen (FIN)
22. Johan Olsson (SWE)
23. Lars Nelson (SWE)
24. Martin Jakš (CZE)
25. Anders Södergren (SWE)
26. Jonas Baumann (SUI)
27. Bernhard Tritscher (AUT)
28. Florian Notz (GER)
29. Lukáš Bauer (CZE)
30. Andrew Musgrave (GBR)
31. Sami Jauhojärvi (FIN)
32. Kris Freeman (USA)
33. Thomas Bing (GER)
34. Noah Hoffman (USA)
35. Giorgio Di Centa (ITA)
36. Kejšin Jošida (JPN)
37. Matthew Phillip Gelso (USA)
38. Mattia Pellegrin (ITA)
39. Akira Lenting (JPN)
40. Gräme Killick (CAN)
41. Hirojuki Mijazawa (JPN)
42. Imanol Rojo (SPA)
43. Martin Bajčičák (SVK)
44. Algo Karp (EST)
45. Aleš Razým (CZE)
46. Takacugu Uda (JPN)
47. Ristomatto Hakola (FIN)
48. Erik Bjornsen (USA)
49. Mark Starostin (KAZ)
50. Sebastian Eisenlauer (GER)
51. Karel Tammjarv (EST)
52. Sergej Čerepanov (KAZ)
53. Raido Rankel (EST)
54. Aivar Rehemaa (EST)
55. Jerdos Achmadijev (KAZ)
56. Oleksij Krasovski (UKR)
57. Andrew Pohl (NZL)
58. Callum Watson (AUS)
59. Paul Kovacs (AUS)
1. Petter Northug jr. (NOR)
2. Lukáš Bauer (CZE)
3. Johan Olsson (SWE)