Liberec – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Plzeň 3:2 (kon.)
Sparta – Třinec 6:5 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Pardubice – Litvínov 0:2 (kon.)
Rytíři Kladno
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Neděle 01.03.2015, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Play-off Chance ligy

Tohle se Kladnu hodně nepovedlo. Rytíři vedli v šestém zápase nad Jihlavou už 2:0, jenže náskok ztratili. Jihlava vítězí v Kladně 3:2, sérii srovnává na 3-3 na zápasy a rozhodne se na Vysočině ve středečním zápase. (20:35:45)

60:00

59:53
    Diviš trefil tyč prázdné branky.

59:44
    Jan Hlaváč (KLA) dostává dvě minuty za podražení a to je konec domácích nadějí.

59:36
    Jiří Dobrovolný (JIH) 2 minuty za hrubost a Tomáš Horna (KLA) 2+2 minuty za hrubost a držení hole.

59:32
    Hosté vyhazují.

59:09
    Rittich výborně proti Hornovi.

58:32
    Robin Staněk (JIH) udělal teď velkou chybu. Vyhodil puk přímo ven a Jihlava jde do tří.

57:53
    Kotouč se dostává do středního pásma, tam to hostům momentálně stačí.

57:33
    Kladno ještě šanci dostane. Petr Šidlík (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

57:22
    Hra je přerušena, vhazovat se bude před Rittichem.

56:45
    Hornu zastavuje ofsajd, domácí se hodně trápí.

56:10
    Domácí se hned pustili do útočení.
    Marek MELENOVSKÝ - 2:3
    Utkání můžete sledovat živě zde.

55:42
    Dukla právě vstřelila branku!
    MAREK MELENOVSKÝ dostal trestuhodně moc místa, rozjel se ze středního pásma a jeho rána po ledě si našla mezeru mezi Lukášovými betony. Asistence: Jiří Dobrovolný, Robin Staněk.

55:20
    Hořavovi se nepodařilo tečovat nahrávku Růžičky, zakázané uvolnění Kladna.

54:43
    Horna byl dost tvrdě naražen na mantinel, hra ale pokračuje dál.

54:26
    Střela obránce Zemana byla sražená vedle.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 4. Horna (Stach), 29. Kindl (Kaberle, Hlaváč) – 30. Malec (Štebih, Diviš), 33. Harkabus (TS), 56. Melenovský (Dobrovolný, Staněk)

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Gutwald, Kaberle, Růžička, Lukáč, Klouček, J. Zeman, Kania – Horna, Dragoun, Strnad – Eberle, Hořava, Tenkrát – Kindl, Stach, Hlaváč – Pitule, Dalecký.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Štebih, Kaláb, Staněk, Dobrovolný, Mocek, Šidlík – Diviš, A. Zeman, Diviš – Malec, Melenovský, Kuřítko – Jergl, Seman, Harkabus – Prokš, Březina, Schejbal.

Rozhodčí: Lacina, Souček – Jindra, Zíka