Minsk – Jokerit 0:5 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 2:1 (po pr.) | N.Novgorod – Petrohrad 2:4 (kon.)
Soči – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Dynamo Moskva
Pondělí 02.03.2015, 17:30 • Arena 2000 • Play-off KHL

Favorit tohoto duelu, tak opět padl a pro Dinamo je to nesmírně těžká pozice. Další duel odehraje opět na ledě Lokomotivu a pokud znovu prohraje, bude na pokraji vyřazení. Stav série je 2: ve prospěch Jaroslavle. To je pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (20:34:44)

APALKOV - 2:1

70:26
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Druhý bod zůstane doma v Jaroslavli! Tak jsem to zakřikl, protože chvíli na to přišlo zaváhín Lazušina, který vyrazil vyrážečkou střelu DANILLA APALKOVA do vzduchu. Pro jeho smůlu se ale puk stočil směrem k jeho brance a zamířil za jeho záda. Bez asistence.

68:12
    Hraje se hodně opatrně. Oba týmy to zkoušejí střelou z dálky, ale oba brankaři jsou zatím pozorní a nepovolují žádné pochybení.

67:45
    Na druhé straně zakončoval Thornberg. Pokus švédského hráče zaplul do míst, kde číhala pozorný brankař Dinama.

67:11
    Od modré čáry vystřelil Daugavins, avšak jeho přízemní rána zamířila přímo mezi sevřené betony Sanforda.

65:12
    Tak to vypadá, že neproměné trestné střílení s Lokomotivem nezacloumalo. Jaroslavl je v prodloužení zatím lepším týmem.

64:09
    Nejprve vypálil Averin od modré. Následně se dostal k dorážce, ale i s tou si Lazušin poradil.

63:21
    Tohle by mohlo se sebevědomím domácích hodně zamávat. Uvidíme, jak se k tomu postavi Moskvané, kteří se momentálně stále brání.

Kapustin zkoušel Lazušina ukličkovat. Zakončoval z úhlu do horní části branky, ale trefil jen helmu hostujícího gólmana.

Bylo nařízeno trestné střílení! Kapustin byl zahákování a domácí budou moci rozhodnout o dalším osudí dnešního střetnutí!

62:05
    Na druhé straně napřáhl Loktjonov, jehož prudká rána byla zablokována holí hostujícího protihráče.

61:40
    Volkov se krásně obtočil kolem vlastní osy a zakončoval z bekhendu. Jen těsně minul vzdálenější tyči.

60:01

Třetí třetina nerozhodla. Zápas tak bude muset poprvé v sérii rozhodnout prodloužení. To se bude hrát do té doby, dokud se některému z týmu nepodaří dát gól.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:16
    Po střele Robinsona, jenž napřáhl těsně za modrou čárou se bude vhazovat v obranném pásmu Lokomotivu.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 15. Thornberg (Galimov, Konkov), 71. Apalkov – 39. Sojn (Sopin, Markovin)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik)- Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, Gorochov, Pasnin, Gavrikov (C) – Plotnikov, Loktjonov, Averin – Konkov, Novotný, Galimov – Platt, Kontiola, Thornberg – Apalkov, Kartajev, Kapustin.
    Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Robinson, Novák, Jalasvaara, Solovjov, Višněvskij, Mironov, Osipov, Korjagin – Cetkov, Karsums, Karpov – Alexejev, Kokarev, Těreščenko – Dagavins, Volkov, Brjukvin – Markovin, Sojn, Sopin.

Rozhodčí: Bonda- Kiseljov – Metalnikov, Sirotkin