Aston Villa – West Brom 2:1 (kon.) | Hull City – Sunderland 1:1 (kon.) | Southampton – Crystal Palace 1:0 (kon.)
Hull City AFC
1:1 (1:0)
Sunderland AFC
Úterý 03.03.2015, 20:45 • KC Stadium, Hull • Anglická Premier League
    Rodwell se trefil v 77. minutě a připravil domácí Hull o tříbodový zisk.

Rozhodčí Dean dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas 28. kola, ve kterém Hull City AFC remizoval se Sunderlandem AFC 1:1. První poločas příliš zajímavých šancí nenabídl, ale poločas druhý už byl v tomto směru malinko bohatější. O tříbodový zisk se snažily oba celky, ale ani jednomu se to nepodařilo. Za Hull se trefil N'Doye a za Sunderland Rodwell. Pokud chtějí oba týmy zůstat v Premier League, tak by měly hodně zabrat, protože dnešní výkon nikterak pohledný nebyl. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:44:11)

90+5

90+4
    Do zakončení se dostal van Aanholt, ale v nelehké pozici neuspěl a balon napálil mimo tři tyče.

90+3
    Oba celky se snaží o vítězný gól, ale zatím to vypadá tak, že zápas skonči nerozhodně 1:1.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

87
    Žlutou kartou byl potrestán Álvarez. U míče jsou domácí hráči.

85
    Že se hrát na 1:0 nevyplatí o tom ví své už i Hull City, který nedokázal navýšit vedení a v 77. minutě obdržel vyrovnávací gól.

84
    Po přerušení se pokračuje.

81
    Hra je přerušena, protože Alex Bruce potřebuje ošetřit.

80
    Hull zahrával rohový kop, ale ze standardní situace vedoucí gól nevstřelil. V 80. minutě na informační tabuli stále svítí 1:1.

79
    Žlutou kartu obdržel také Robertson.

79
    Larsson za předchozí faul vyfasoval žlutou kartu.

79
    Larsson fauloval a rozehrávat bude domácí Hull.
    Jack RODWELL - 1:1

77
    Sunderland právě vstřelil branku!
    Van Aanholt ze své kopačky vyslal učebnicový centr před branku, kde se u brankové čáry ocitl JACK RODWELL a z bezprostřední blízkosti dostal balon za gólmanova záda. Nicméně zdálo se, že RODWELL dopravil míč za brankovou čáru rukou, z opakovaného záběru to není úplně viditelné, ale nejspíš to tak bylo.