Arsenal Tula – Orenburg 0:1 (po pr.) | Lok. Moskva – Kazaň 0:0 (4:2 po pen.)
PFK Arsenal Tula
0:1 (0:0)
FK Orenburg
Úterý 03.03.2015, 16:00 • Arsenal Stadium, Tulu. Kapacita: 20,048 diváků. • Ruský pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:30:26)

Dokonalý šok! Arsenal Tula místy doslova drtil svého soupeře, domácí měli obrovskou převahu, ale nemohoucnost v koncovce je dnes stála postup! Orenburg tak vylepšil své maximum v ruském poháru (nejdále doposud došel do šestnáctifinále) a z hřiště Arsenalu Tula odváží postupovou výhru 1:0!

120+2

120+1
    V první minutě nastavení budou hosté bojovat o míč na polovině Arsenalu.

120
    Poslední minuta druhého prodloužení, domácím zbývají k vyrovnání doslova poslední vteřiny.

118
    Autové vhazování pro domácí, kteří nyní dávají veškerou svou energii do útoku.

116
    Nepřesným pasem končí útočná akce Orenburgu.

114
    Domácí se snaží zareagovat, ale nedaří se.
    Igor KOROLJOV - 0:1

112
    Tým Orenburg právě vstřelil branku!
    Dokonalý šok pro Arsenal Tulu! IGOR KOROLJOV se dokázal prosadit svým důrazem na pravé straně a i přes snahu dvojice bránících hráčů dokázal dopravit míč do branky!

110
    Pro hráče je prodloužení hodně náročné, hned několik z nich nyní bojuje na trávníku s křečemi.

107
    Hosté to zkouší po levé straně, Parňjakov posílá míč do vápna, ale na nikoho.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+2
    První poločas prodloužení skončil.

105+2
    Rohový kop Orenburgu, nikdo branku Arsenalu neohrozil.

105+1
    Žádné nebezpečí pro branku Orenburgu.

105
    Nyní rozehrají volný kop domácí, Lukáš Tesák již má míč.

104
    Dlouhý nákop hostů dopředu, Filimonov vyráží, ale nebyl to nijak jistý zákrok.

102
    Akce hostů končí znovu tak, jak v dosavadním průběhu, tedy naprosto bez úspěchu, Filimonov vykopává.