Leverkusen – Kaiserslautern 2:0 (po pr.) | Aalen – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Freiburg – Kolín nad Rýnem 2:1 (kon.)
Dynamo Drážďany – Dortmund 0:2 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:0 (0:0)
1.FC Kaiserslautern
Úterý 03.03.2015, 19:00 • BayArena, Leverkusen • Německý pohár

Do čtvrtfinále DFB-Pokalu postupuje tým Bayer Leverkusen. (21:28:55)

Máme za sebou dnešní utkání. V základní hrací době nepadla ani jedna branka, a tak jsme mohli vidět i prodloužení. V tom se dvakrát trefili domácí a vyhrávají tak dnešní zápas. Musím ale složit velkou poklonu hostujícím hráčům, kteří byli dnes minimálně rovnocenným soupeřem.

119
    Hrají se poslední dvě minuty zápasu a hráči Leverkusenu si je naplno užívají. Největší radost na stadionu mají pochopitelně fanoušci, kteří již předčasně oslavují.

117
    Domácí se snaží ještě o nějakou tu branku, jde však vidět, že už je to spíše z povinnosti a nečinnosti hostů.

116
    Tak se dá říct, že máme již rozhodnuto. Domácí vedou již o dvě branky a myslím si, že vítězství už si nechat nevezmou.
    Stefan KIEßLING - 2:0

114
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    To však domácí nemusí vůbec mrzet. Po velké hrubce hostující obrany včetně brankáře se prosadil do prázdné branky STEFAN KIEßLING!

113
    Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Fomitschow, přichází Stöger.

113
    To snad není možné, co teď střídající Kießling nedal. Běžel sám na brankáře, totálně však selhal a poslal míč mimo tři tyče.

112
    Z rohového kopu si domácí nic většího nevytvořili, jsou však stále u míče.

111
    Rohový kop pro Bayer Leverkusen.

110
    Deset minut do konce prodloužení, podaří se hostům srovnat?

109
    Hráči Leverkusenu jsou stále u míče a kombinují na útočné polovině.
    Hofmann mohl srovnat

107
    Hofmann mohl srovnat, ve stoprocentní šanci však selhal a míč poslal nad branku!

106
    Domácí jsou na koni a chtějí svůj náskok jistě ještě zvýšit.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Skončila nám první část prodloužení. V tom se domácím podařilo vstřelit branku a jsou tak velmi blízko postupu do čtvrtfinále poháru.