Queens Park – Arsenal 1:2 (kon.) | West Ham – Chelsea 0:1 (kon.) | Manchester City – Leicester 2:0 (kon.)
Newcastle – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Stoke – Everton 2:0 (kon.) | Tottenham – Swansea 3:2 (kon.)
Liverpool – Burnley 2:0 (kon.)
Liverpool FC
2:0 (1:0)
Burnley FC
Středa 04.03.2015, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

Liverpool se po 28. kole nachází v tabulce Premier League na pátém místě s dvoubodovou ztrátou na čtvrtý Manchester United a tříbodovou na třetí Arsenal. Burnley kleslo na předposlední pozici.

To už je z mé straně vše. Děkuji za pozornost a u zápasu Liverpoolu se na Vás opět těším v neděli, kdy Reds hostí v rámci čtvrtfinále FA Cupu druholigový Blackburn. (23:02:39)

S přehledem splněná povinnost – tato věta asi nejlépe vystihuje dnešní utkání, ve kterém Liverpool porazil Burnley 2:0. Reds byli po všech stránkách lepším týmem a góly si rovnoměrně rozložili do obou poločasů. Skóre otevřel ve 29. minutě Jordan Henderson a stejný hráč pak v úvodu druhého dějství připravil pojistku pro Daniela Sturridge.
    Fotbalisté Liverpoolu přehráli Burnley 2:0 a svou sérii bez porážky v rámci Premier League prodloužili už na 12 zápasů!

90+4

90+4
    Ross Wallace poslal trestný kop nad bránu a více se již dnes na Anfieldu nestane!

90+3
    Allen ještě fauloval Arfielda. Docela dobrá příležitost pro hosty.

90+2
    Rohový kop Trippiera domácí odvrátili a ještě míří dopředu.

90+2
    Vokes získal na Johnsonovi rohový kop.

90+1
    Rozhodčí Mason nastaví ještě tři minuty.

90
    Střídají i hosté, Dannyho Ingse nahradil Lukas Jutkiewicz.

90
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Rickie Lambert.

89
    Ben Mee vyslal centr, který si v pohodě stáhl ze vzduchu brankář Mignolet.

87
    Zápas se již pomalu dohrává, Liverpool míří za dalšími třemi body do tabulky Premier League.

86
    Coutinho u brankové čáry nepřetlačil Trippiera, míč mají hosté.

84
    Výborně se vrátil Emre Can, který obral o míč Bena Meeho. Ten pak domácího hráče fauloval a dostává dokonce žlutou kartu.

83
    Standing ovation si užívá Daniel Sturridge. V sestavě Liverpoolu ho na poslední minuty nahradil Glen Johnson.

82
    Nakonec z toho byla dobrá šance. Balón se od Shackellovy hlavy dostal na hranici šestnáctky, kde byl Jones. Ten však trefil pouze jednoho z hráčů v červeném.