Vsetín – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:1 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 9:1 (kon.)
Tábor – Trutnov 6:1 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 7:4 (kon.) | Jablonec n/N – Pelhřimov 1:4 (kon.)
Žďár n/S – Řisuty 7:0 (kon.) | Děčín – Nymburk 4:1 (kon.) | Přerov – Břeclav 6:0 (kon.)
Technika Brno – Opava 0:1 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 4:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 04.03.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Play-off 2. ligy, skupina Západ

5:4

Dramatický konec série. Nakonec si domácí vybojovali třetí výhru tudíž postup do čtvrtfinále PLAY-OFF. Soupeř zatím neznámý.

Nejlepšími hráči utkání: Michal Klíma a Jan Trojan. (20:31:20)

60:00

59:30

59:24
    Michal Petira vybojoval po vyhrané buly kotouč a zkusil to přes celé hřiště do prázdné branky. Kotouč mířil vedle.

59:23
    Sudí vylučuje Tomáše Pácala (KOL) na 2 minuty za hákování. Hra chvíli pokračuje 3 na 5 (bez gólmana) poté už 3 na 6.

59:19
    Dominik Zumr vyhazuje ze třetiny, tím se osvobozují. Hosté už to zkouší bez gólmana.

58:54
    Síly se vyrovnávají, vyloučen Kryštof Kulhánek (KOL) za zdržování hry, vyhození kotouče ze třetiny.

57:30
    Hosté si zkazili dramatickou hru při hře v 6. Za to jsou potrestáni 2 minutami, trest odsedí Filip Randa (MBU).

56:26
    Zakázané uvolnění Kozlů.

56:17
    Petr Morkes se dostal sám do úniku, namířil si to do levého růžku Šťastného branky, ale Šťastného rameno kotouč včas zastavilo.

55:11
    Zakázané uvolnění Kolína.

54:00
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Hosté se prosazují v přesilové hře! Branku přidal – PŘIDAL PATRIK a zdramatizovává tak skóre dnešního zápasu. Snižuje na 4:3!

Asistence: Marek Vantuch

52:58

52:35
    Sudí posílá Davida Muláčka (KOL) na 2 minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.

52:30
    Dnešní utkání sleduje 1070 diváků.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 6. Klíma (Malý, Semirád), 11. Šifta (Morkes, Valášek), 23. Šafránek (Skokan, Kozák), 50. Petira (Šafránek) – 32. Trojan (TS), 40. Gottlieb (Latner, Vantuch), 54. Přidal (Vantuch)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Kulhánek, Petira, Nedbal, Hanzl, Muláček, Pácal, Barták, Skokan – Zumr, Šafránek "C", Jankovský – Morkes "A", Valášek, Malý – Semirád, Šifta, Klíma – Kozák, Šafra
    Trenér: Václav Rác

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Máj) – Jakeš, Sobotka, Pelikán, Sechovec, Prkna, Peroutka, Přidal,Trojan "C", Barták, Randa, Matějka "A", Telesz, Latner, Gottlieb, Vantuch
    Tréner: Oldřich Válek

Rozhodčí: Battěk – Beránek, Klouček