Vsetín – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:1 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 9:1 (kon.)
Tábor – Trutnov 6:1 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 7:4 (kon.) | Jablonec n/N – Pelhřimov 1:4 (kon.)
Žďár n/S – Řisuty 7:0 (kon.) | Děčín – Nymburk 4:1 (kon.) | Přerov – Břeclav 6:0 (kon.)
Technika Brno – Opava 0:1 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 4:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 04.03.2015, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Východ

Čtvrtfinálová série mezi Přerovem a Břeclaví je u konce. Oslabená Břeclav kousala proti favorizovaným Zubrům, ale bohužel nedosáhla ani na jedno vítězství i přes sympatický a bojovný výkon podpořený důraznou hrou. Oba celky si nyní na ledové ploše podávají ruce a gratulují si. Pro Zubry cesta pokračuje do semifinále, Břeclav se s letošním ročníkem loučí. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek středečního večera. (20:22:15)

60:00

59:40
    Zubři jsou v držení kotouče, zápas se jen dohrává.

59:04
    Matěj Málek (PŘE) 2 minuty sekání.

58:11
    Jsou tu poslední dvě minuty třetí třetiny a pro Břeclav dvě minuty celé sezony.

56:26
    Sedlákovi střela z první nesedla, ale ještě před tím byl jeden z hráčů Zubrů v brankovišti Šurého.

56:16
    Zubři vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

55:22
    Šebek se procpal přímo před brankáře Šurého, kde zvolil bekhendové zakončení a jen o fous minul horní růžek.

54:35
    Přerovští fanoušci si užívají vysoké vedení a hlasitě nadále povzbuzují svoje hráče.

53:32
    Vojtek si v pohodě poradil s nebezpečnou střelou Směřičky.

52:56
    Michal Popelka (PŘE) 2 minutky za podražení.

52:15
    Lavička Břeclavi si rovněž vyžádala oddechový čas.

52:15
    Přerov právě vstřelil branku!
    Je tu střelecká exibice v podání přerovských hokejistů. Poskakující kotouč ze vzduchu doklepl do sítě JIŘÍ GOIŠ. Asistence: Zdeněk Sedlák, Radomír Pala.

51:32
    Pátou trefu za záda Michala Šurého přidává obránce Zubrů MICHAEL JANOTA. Téměř jisté je, že Břeclav dnes hraje poslední zápas v sezoně. Asistence: Matěj Málek.

50:25
    2 minuty za podražení si odsedí Lukáš Nováček (BRE)

49:34
    Vlastimil Dostálek se hnal zcela sám na Šurého, zkusil to bekhendem, ale brankář Břeclavi ho výborně vybruslil a lapil jeho šanci do lapačky.

48:10
    Matěj Blinka (PŘE) si odsedí dvě minutky za zásah do oblasti hlavy a krku + osobní desetiminutový trest.

47:35
    Vše je v pořádku a již se pokračuje ve hře.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 6. Dostálek (Zbořil, Šebek), 37. Pala (Sedlák, Kudělka), 42. Dostálek (Popelka, Kudělka), 46. Málek (Janota, Blinka), 52. Janota (Málek), 53. Goiš (Sedlák, Pala)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Polák, Kudělka, Zbořil, Vlček, Janota, R. Šťastný, Andrýsek – Goiš, Sedlák, D. Šťastný – Popelka, Šebek, Dostálek – Sakrajda, Školoud, Málek – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Blinka.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Foukal) – Směřička, Miklík, Höss, Dittrich, Fejt, Vojáček, Beneš – Červenka, Kubáč, Kučera, Tobola, Papp, Nováček – Medřický, Buhaj, Čápek – Průdek.