Boston – Calgary 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – St. Louis 3:1 (kon.) | Washington – Minnesota 1:2 (kon.)
Tampa – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.) | Nashville – NY Islanders 3:4 (kon.)
Arizona – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Montreal 4:3 (3:2 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Florida Panthers
3:4 (1:2, 2:0, 0:1 - 0:0)
Dallas Stars
Pátek 06.03.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Tímto se s Vámi loučím. A těším se u dalšího super zápasu, jako byl tenhle. Na přečtenou! (04:47:57)

1. Dmitry Kulikov (FLA) – 1+1, 1 střela, čas na ledě: 20:36.
    2. Colton Sceviour (DAL) – 0+0, 0 střel, čas na ledě: 10:00.
    3. Alex Goligoski (DAL) – 1+0, 4 střely, čas na ledě: 25:38.

Dnešní utkání sledovalo 8.510 diváků.

Československá stopa:

Aleš Hemský (DAL) – 0+0, 2 střely, čas na ledě: 14:48.
    Tomáš Kopecký (FLA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě: 13:33.
    Jaromír Jágr (FLA) – do zápasu nezasáhl skrz nemoc.

Je dobojováno! Dnešní zápas plný přestřelek, skvělých hitů a dech beroucích momentů zvládá lépe Dallas Stars. Hosté do zápasu vlítli o něco lépe a povedlo se jim během dvanácti minut vést už o dva góly. Poté se ale začaly dít věci… Florida soupeře ve druhé třetině úplně přejela. Podařilo se jim nejen srovnat, ale i úplně zvrátit stav utkání ve svůj prospěch. Do třetí třetiny už zase lépe naskočili hosté a zaslouženě srovnával Goligoski. V prodloužení se hra přelévala ze strany na stranu a vyhrát mohl opravdu kdokoliv, proti ale byli výteční brankaři. Enroth(DAL), který vystřídal v 42.min Lehtonena v nájezdech vychytal všechny tři střelce, kteří na něj jeli a když rozhodující nájezd proměnil Sceviour, hosté se mohli radovat z výhry.

Střely na branku: 24 – 32

SCEVIOUR - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
    Pět nájezdů se podařilo brankařům výborně vychytat, ale na ten šestý – poslední byl Ellis(FLA) krátký. COLTON SCEVIOUR nám předvedl předpisovou bekendovou kličku a zajistil Dallasu vítězství v samostatných nájezdech!