Uh.Brod – Uh.Ostroh 2:4 (kon.) | David Servis – Písek 7:3 (kon.) | Orlová – Krnov 5:3 (kon.)
Chotíkov – Nejdek 3:5 (kon.) | Lomnice n/P – Č. Lípa 8:3 (kon.) | V.Popovice – Mělník 6:3 (kon.)
Gepardi Jablonec – PSK Liberec 3:2 (po pr.)
MSK Orlová
5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
HK Krnov
Pátek 06.03.2015, 18:00Krajská liga: Moravskoslezský kraj

Dloho se zdálo, že se Krnov zde v Orlové v poslední zápase sezóny postará o senzaci. Nestalo se. Třema brankami v poslední minutě a půl Orli zápas otočili a zakončili tento ročník vítězně. (19:58:03)

60:00

59:48
    Bednárek vyloučen za hákování. Poté se frustrovaně pustil do Šustka, který má sotva metr šedesát. Ten se bránil a dostává dvě minuty za hrubost. Z hlediska fyzických proporcí by zřejmě proti Bednárkovi neměl šanci, ale na situaci dohlídnul dvoumetrový Michal Novák, v jehož přítomnosti se Bednárek pro jistotu odklidil na trestnou lavici.

59:28
    Orlová právě vstřelila branku!
    Hosté to risknuli bez gólmana, ale nevyplatilo se. MARTIN VIDLÁK poslal puk do nikým nekryté klece. Asistence: Jakub Voznica.

58:46
    To je obrat! JAN SZNAPKA znovu pálil od modré a tentokrát i s trochou štěstí procedil puk za gólmanova záda! Asistence: Robun Pavlas.

58:24
    JAN SZNAPKA po buly napřáhl na modré čáře a rozvlnil síť za Mužíkem! Asistence: Filip Štefanka.

57:29
    Krnovský vysloužil tvrdě narazil Hanzla na mantině a zřejmě to odneslo koleno orlovského útočníka. Ten nebyl schopen se bez pomoci spoluhráčů dopravit na střídačku, což je tři minuty před koncem sezóny velká smůla.

56:17
    Zakázané uvolnění Krnova.

55:58
    Sznapka nahodil od červené čáry a Mužík puk pro jistotu přikryl.

54:18
    Mužík chytá Mihálovu střelu a přerušuje hru.

54:03
    Hosté v plném počtu. Domácí v pětimunutové přesilovce téměř nic nepředvedli.

51:17
    Štefanka z první trefil těsně nad horní tyč.

50:28
    Tomis pálí mimo.

49:30
    Štefankovu střelu Mužík vyráží.

49:03
    Ondřej Pavlica zasáhl Patrika Mihála holí do obličeje a dostává pět plus do konce. Trest za něj odpyká David Týpar.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 21. Pavlas (Hegegy, Štefnka), 28. Rosůlek, 59. Štefanka (Sznapka), 59. Sznapka (Pavlas), 60. Vidlák (Voznica) – 20. Tošenovjan (Zábojník), 24. Vysloužil (Michálek, Pavlica), 49. Weiss (Hon)