Jičín – Plzeň 23:24 (kon.) | Dukla – Karviná 36:31 (kon.) | Zlín – Zubří 27:36 (kon.)
Královo Pole – Litovel 30:26 (kon.) | Přerov – Hranice 26:37 (kon.)
Sokol HC Přerov
26:37 (10:18)
TJ Cement Hranice
Sobota 07.03.2015, 18:00Chance Extraliga mužů

Richard Buček, trenér Sokol HC Přerov: Začátek poločasu jsme zvládli a soupeře jsme překvapili. Nedařilo se jim a nám fungovala obrana i útok. Potom jsme udělali spoustu chyb, soupeř nás přehrál a poločas dohrál ve vedení. Začátek druhého poločasu jsem nehráli to, co jsme si domluvili, ale i Hranice několik šancí zahodily. Soupeře jsme dostali trochu pod tlak, když jsme rozdíl stáhli na 5 branek, ale zase přišly chyby, které nás trápí celou sezónu, soupeř zvýšil náskok a pohodlně zápas dohrál

Libor Hrabal, trenér TJ Cement Hranice: V Přerově se nám vždy hraje špatně. Poslední dva roky jsme zde prohráli a teď jsme konečně smůlu prolomili. Začátek jsme zase podcenili. Dlouho jsme se tahali do doby, než jsme během pár minut dali 4 góly a vytvořili si náskok. Ve druhém poločase jsme trochu zaváhali. Polevili jsme a Přerov stáhl rozdíl na 5, ale naštěstí to dobře dopadlo. A myslím, že takový tým jako Přerov měl prohrát větším rozdílem. (26:37) (20:22:55)

60
    Tůma je dnešním posledním střelcem (26:37)

58
    Na závěr zápasu se do hry zapojuje i Hastík (26:36)

58
    Jaroš přidal gól, když nasadil jesle hostujícímu brankáři (26:35)

57
    Robert Buček bojuje o co nejlepší skóre (25:35)

56
    Domácí nedali a z trháku se prosadil Hastík (24:35)

55
    Gřes znovu vrací desetigólový rozdíl a domácí reagují timeoutem (24:34)

54
    Janeček se dnes prosazuje jako jediný z mladých hráčů Přerova (24:33)

54
    Magrla zakončil rychlý protiútok lobem (23:33)

52
    Domácí nechali volného Třeštíka a ten je náležitě potrestal (23:32)

52
    Hradil zachytil dlouhou přihrávku hostů a došel si až pro gól (23:31)

51
    Znovu Samiec, teď už byli hosté v plném počtu (22:31)

50
    Zdá se, že Hranice se zase probudily. Další branku přidal Samiec (22:30)

50
    Pernička deset minut před koncem snižuje (22:29)

49
    Magrla všem utekl, přestože se někteří snažili jeho nájezd překazit (21:29)

Oddechový čas pro domácí. (21:28)

49
    Vyloučení Čadry hraje Přerovu do karet (21:28)

48
    Brož sice skóroval, ale následně špatně došlápl. Naštěstí to není nic vážného (21:28)