New Jersey – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Minnesota 1:3 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.)
Detroit – Calgary 2:5 (kon.) | Chicago – Edmonton 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:2 (po pr.)
Ottawa Senators
3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Buffalo Sabres
Sobota 07.03.2015, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Ode mě je to tedy vše, pracujícím přeji příjemné vstávání a nám, kteří jsme vydrželi u NHL až do této hodiny, krásný a ničím nerušený spánek. Děkuji za sledování a u dalších onlajnů se na vás bude těšit Lukáš Podleśny. (04:12:03)

Československá stopa v utkání
    Milan Michálek (OTT) 0+2, 4 střely, čas na ledě 18:09
    Andrej Meszároš (BUF) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:28

1. Mark Stone (OTT) 1+1
    2. Erik Karlsson (OTT) 1+0
    3. Mika Zibanejad (OTT) 1+0

Dnešní utkání je tedy u konce a Ottawa se díky vítězství 3:2 posouvá na desáté místo Východní konference a na playoff ztrácí již je 3 body!
    Senátoři dnes byli jasně lepší a i přes nepříznivý vývoj utkání, kdy v 17.minutě prohrávali 0:2, dokázali ve třetí třetině zápas otočit a získat veledůležité dva body.

60:00

59:56
    Tak Hammond ještě musel řešit hodně nepříjemné nahození, po kterém puk doskákal až do jeho brankoviště. Domácí brankář to zvládl a vychytal další výhru Ottawy!

59:53
    Condra chytře také obloučkem vyhodil puk z pásma Ottawy.

59:23
    Michálek obloučkem posílá puk až do pásma Buffala a to bude muset znovu dobývat útočné pásmo!

58:55
    Okamžitě po buly to zkusil Gionta, ale Hammond si pohlídal prostor u pravé tyčky.

58:47
    Anders Lindbäck je mezi svými kolegy na střídačce a Buffalo to zkouší v šesti! Po zákroku Hammonda se vhazuje po jeho pravici.

58:38
    Vhazování ve středu vyhráli hosté a Lindbäck již pokukuje po střídačce.

58:13
    Erik Condra zezadu nezištně odebral puk Zadorovovi, postupoval ze straně na Lindbäcka, ale mezírku v jeho výstroji rychlou střelou nenašel.

57:51
    Zibanejad nevěděl, co s kotoučem, nahodil ho na Lindbäcka a ten musel přikrýt puk před dotírajícím Ryanem.

56:27
    Hostům se nepovedla po buly kulišárna s rychlou výměnou hráčů na střídačce a byla z toho dobrá šance domácích. Milan Michálek ze solidní pozice propálil Lindbäcka, ale jeden z obránců zahlédl puk jako první a odpálil jej z brankoviště.

56:08
    Narušit tlak hostů se podařilo Methotovi, který se dostal až k zakončení. To však do své lapačky zachytil Anders Lindbäck.

55:48
    Opravdu jedna střela za druhou teď letí na domácího brankáře, ale ten zatím odolává.

55:25
    Ottawa se s blížícím se závěrem třetiny dostává místy pod tlak, což se domácím může vysmtít.

54:40
    Cody Hodgson se natahoval před Hammondem po puku, ale Borowiecki k němu měl přeci jenom blíž a zmařil šanci hostujícího útočníka.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 21. Karlsson (Michálek, Stone), 42. Zibanejad (Ryan, Hoffman), 44. Stone (Methot, Michálek) – 8. Varone (Moulson, Benoit), 17. Ennis (Varone, Bogosian)

Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Stone, Turris, Michálek – Ryan, Zibanead, Hoffman – Chiasson, Legwand, Puempel – Lazar, Pageau, Condra
    Buffalo Sabres: Lindbäck (Makarov) – Bogosian, Benoit, Meszároš, Zadorov, Ristolainen, Weber – Ennis, Varone, Moulson – Gionta, Grigorenko, Foligno – Hodgson, Larsson, Deslauriers – Ellis, Schaller, D'Amigo

Rozhodčí: Tom Kowal, Greg Kimmerly – David Brisebois, Steve Barton

Diváci: 18 241