Vsetín – Poruba 2011 0:4 (kon.) | Opava – Přerov 0:2 (kon.) | Bílina – Sokolov 2:3 (kon.)
Děčín – Kobra 6:5 (po pr.)
HK Opava
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
HC ZUBR Přerov
Úterý 17.03.2015, 18:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • Play-off 2. ligy, skupina Východ

60:00
    Konec zápasu. (20:23:08)

59:58
    Nyní to ještě zkusil Lukáš Černý, ale jeho rána byla zblokována do ochranné sítě nad přerovskou brankou.

59:43
    O puk se tak dlouho bojovalo v opavské třetině až rozhodčí přerušili hru. Bude vhozeno buly před brankou Šafránka.

59:25
    Slezan v plném počtu.

59:09
    Hosté kontrolují hru.

58:31
    Svou akci ale překombinovali, až se puku zmocnil Chalupa a odpálil puk do bezpečí.

58:16
    Hosté kombinují v opavské třetině...

58:00
    Zubři jsou dvě minuty od postupu do finále, Slezan na vyrovnání už zřejmě nedosáhne.

57:08
    Přerovští se nikam neženou. Už dlouho váhají s rozehrávkou.

56:26
    Slezané vyhodili puk k Vojtkovi a mohou alespoň vystřídat.

56:05
    Přerov kombinuje v opavské třetině a tak to mu přesně vyhovuje.

55:25
    Nyní budou hrát domácí ve čtyřech. Menší trest za krosček inkasoval opavský bek Tichý (OPA), navíc dostává další dvě minuty + osobní desetiminutový trest za úder do oblasti hlavy a krku. A aby toho nebylo málo, dostává ještě osobní trest do konce utkání.

54:38
    Icing Zubrů. Vhazuje se po levici Vojtka.

54:24
    Vojtek nyní odrazil puk k Hermanovi, ten však stál v příliš ostrém úhlu na to, aby mohl ohrozit přerovskou branku, a zamířil vedle.

54:11
    Oba týmy hrají v plném počtu.

53:36
    Domácím se stále nedaří rozehrát.

52:58
    Už to vypadalo, že domácí si vytvoří zámek, ale do Tůmovy přihrávky vložil hůl Popelka a přerušil opavskou kombinaci.

52:11
    Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách. Domácí lavice dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Rousek (OPA). Na druhé straně si jde za vysokou hůl sednout Sakrajda (PRE).