Jablonec – Příbram 2:0 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 2:0 (kon.)
Sparta – Teplice 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko
3:1 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 21.03.2015, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Synot liga

Slovácko vyhrálo nad Budějovicemi 3:1. Ve druhém poločase však hosté snížili brankou Benáta, ten samý hráč mohl vyrovnat, jeho tečovanou střelou vytáhl reflexivně Heča. Rozhodující branku vstřelil šest minut před koncem Libor Došek. Domácí se radují z vítězství po šesti neúspěšných zápasech. Dynamo se za výkon ve druhém poločase nemusí stydět. (18:55:08)

90

90
    Ještě byl odpískaný ofsajd Doškovi v pokutovém území.

90
    V posledních okamžicích zápasu se o rozruch postaral gólman Křížek, kterému přeskočil kopačku míč po malé domu od svého spoluhráče, naštěstí balon neměl rychlost a Křížek kulatý nesmysl skluzem odkopl.

89
    Poslední střídání domácího mužstva. Lukáš Sadílek nastoupil místo Jiřího Valenty.

89
    Sudí Zelinka přerušil hru, jelikož v ofsajdu byl sprintující Škoda.

87
    Druhé střídání Slovácka. Milana Kerbra na poslední minuty nastoupil Eldar Civič.

86
    Dynamo se přesunulo na polovinu Slovácka, ale k ohrožení branky domácího celku se nedostalo.
    Libor DOŠEK - 3:1

84
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko šlo do protiútoku. Krásně Filip Hlúpik balon předložil LIBOROVI DOŠKOVI, který šel sám na brankáře Křížka, hostující brankář vyběhl a první jeho první střelu chytil, odražený balon se znovu odrazil k domácímu útočníkovi a ten podruhé už nezaváhal -3:1!

82
    Po rohovém kopu hlavičkoval Došek, brankář křížek byl na svém místě.

79
    Filip Hlúpik vystřelil tvrdou ránu, kterou, musel Křížek boxovat.

78
    Šance se střídají na obou stranách, po rohovém kopu se dostal ke střele Došek a v pádu poslal balon těsně vedle.

77
    Po střele Šimka musel zasahovat Křížek a míč vyrazit na roh.

77
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jiří Funda, přichází Adam Varadi.

76
    Hosté se poté k ohrožení branky nedostali ze standardní situace.

75
    Dynamo sahalo po vyrovnání! Radovi záložníci Budějovic zachytili rozehrávku a šli do předu. Škoda přešel přes tři protihráče a poté se balon dostal k Benátovi, který vystřelil, ránu ještě tečoval Šimko a a brankář Heča reflexně balon vyrazil nad břevno.

72
    Ve druhém poločase se hraje útočný fotbal z obou stran, Dynamo se snaží vyrovnat. Centr Janotky vybíhající brankář Heča chytil do rukavic.