Boston – Anaheim 2:3 (po pr.) | Buffalo – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.)
Washington – New Jersey 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 1:5 (kon.)
Detroit – San Jose 4:6 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (kon.) | Toronto – Florida 1:4 (kon.)
Winnipeg – Montreal 5:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 1:4 (kon.)
Buffalo Sabres
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
Arizona Coyotes
Pátek 27.03.2015, 00:05 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám příjemný páteční den. (02:54:08)

Československá stopa v utkání:
    Martin Erat (ARI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 14:26
    Andrej Meszároš (BUF) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:10.

1. Oliver Ekman-Larsson (ARI) 1+1
    2. Brian Gionta (BUF) 1+1
    3. Sam Gagner (ARI) 1+1.

Statistiky zápasu:

Střely na branku: 35 – 42 (11-12, 10-18, 14-11, 0-1)
    Zablokované střely: 16 – 10
    Trestné minuty: 10 – 10
    Využité přesilové hry: 2/5 – 1/5
    Bodyčky: 15 – 14
    Vyhrané vhazování: 31 – 32.

Dramatický duel dvou celků z chvostů obou konferencí je u konce. Coyotes navázali na výhru z Detroitu a vyhráli i na ledě Buffala, které s největší pravděpodobností bude nejhorším týmem letošní sezóny NHL, jelikož na svého dnešního soupeře ztrácí osm zápasů před koncem základní části šest bodů. Arizona se v Západní konferenci dotáhla na předposlední Edmonton na rozdíl jediného bodu, ovšem příští zápas odehraje v Pittsburghu a navíc Oilers mají jedno utkání k dobru.

GAGNER - 3:4

60:56
    Arizona právě vstřelila branku!
    Coyotes podruhé za sebou dávají gól v prodloužení a radují se ze zisku dvou bodů! John Moore vrátil kotouč na modrou Ekmanu-Larssonovi, po jehož přihrávce se parádní ranou k přední tyči prosadil SAM GAGNER. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, John Moore.

60:44
    Moore číhal na pravém kruhu, Hackett jeho střelu vykopl pravým betonem do rohu.

60:26
    Gagner posílal kotouč do brankoviště, kde od hole Doana šel puk nad mantinel.

60:10
    Začalo pětiminutové prodloužení, v jehož úvodu mají hosté výhodu jednoho muže navíc.

60:01

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54
    Ještě jedno vhazování po postavení mimo hru Coyotes.

59:35
    Gionta po buly skočil na Gagnera, rozhodčí znovu přerušili, ale vylučovat se nebude.

59:30
    Mike Weber podrazil Doana a Coyotes mají v závěru šanci rozhodnout.

59:01
    Kotouč vyletěl na jednu ze střídače, hra je pochopitelně přerušena.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 11. Ennis (Moulson, Larsson), 29. Ristolainen (Ennis, Gionta), 57. Gionta – 8. Szwarz (Chipchura, Cunningham), 32. Ekman-Larsson (Erat, Arcobello), 35. Moss (Gagner), 61. Gagner (Ekman-Larsson, Moore)

Buffalo Sabres: Hackett (Lindback) – Ristolainen, Weber, Bogosian, Benoit, Meszároš, Zadorov – Ennis, Larsson, Moulson – Gionta, Grigorenko, Foligno – Hodgson, Varone, Dalpe – Kaleta, Ellis, Deslauriers.
    Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Stone, Ekman-Larsson, Murphy, Dahlbeck, Gormley, Moore – Doan, Arcobello, Rieder – Moss, Gagner, Erat – Szwarz, Chipchura, Cunningham – Crombeen, Vitale, McGinn.

Rozhodčí: Martell, Morton – MacPherson, McElman

Diváci: 19 070