Boston – Anaheim 2:3 (po pr.) | Buffalo – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.)
Washington – New Jersey 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 1:5 (kon.)
Detroit – San Jose 4:6 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (kon.) | Toronto – Florida 1:4 (kon.)
Winnipeg – Montreal 5:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 1:4 (kon.)
Washington Capitals
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
New Jersey Devils
Pátek 27.03.2015, 00:05 • Verizon Center, Washington • NHL

Ode mne to z tohoto utkání bude všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc! (02:52:42)

Československá stopa v utkání:
    Patrik Eliáš (NJD) 0+1, 2 střely, čas na ledě 15:01

1. Matt Niskanen (WSH) 1+1
    2. Eric Fehr (WSH) 1+0
    3. Travis Zajac (NJD) 1+0

Dnešní utkání sledovalo 18506 diváků.

Capitas tak získali bonusový bod v prodloužení. Devils ale s jedním bodem mohou být spokojeni, neboť se vyrovnání dočkali až 30 sekund před koncem třetí třetiny.
    Verizon Center tak může slavit výhru svého celku.

Střely 24:31 (8:6, 10:12, 5:12 – 1:1)

Jevgenij KUZNĚCOV - 3:2

61:13
    Washington právě vstřelil branku!
    A je hotovo, Washington vyhrál v prodloužení! Kuzněcov odvedl velmi dobrou práci u branky soupeře, poté se puk dostal k Alznerovi. Ten ho poslal na Matta Niskanena, jehož tvrdou ránu zastavila až síť Schneiderovy branky! Puk se navíc ještě odrazil od hole JEVGENIJE KUZNĚCOVA, jemuž je branka připsána. Asistence: Matt Niskanen a Karl Alzner.

60:52
    Severson se pokusil obehrát protihráče, ale nepovedlo se mu to, a tak ani nevystřelil.

60:20
    Greene nahrál na Larssona, jehož dobrou střelu vyrazil Holtby před sebe.

60:01

Střely: 23:30

60 minut hry nám rozuzlení nepřineslo a zápas tak půjde do prodloužení. Gólem půl minuty před koncem to zařídil hostující Bernier.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Devils právě vstřelili branku!
    Nyní už to ale vyšlo a STEVE BERNIER 30 sekund před koncem třetí třetiny vyrovnává na 2:2! Cammalleri z pravého rohu posunul puk na Gomeze, jenž zpoza branky našel svého spoluhráče, který dopravil puk do klece a je to 2:2! Asistence: Scott Gomez a Mike Cammalleri.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 3. Alzner (Niskanen, Johansson), 22. Fehr, 62. Kuzněcov (Niskanen, Alzner) – 35. Zajac (Eliáš, Larsson), 60. Bernier (Gomez, Cammalleri)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Gleason, Green – Ovečkin, Bäckström, Johansson – Glencross, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Wilson – Chimera, Latta, Ward
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Severson, Fraser, Gelinas – Boucher, Gomez, Bernier – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Henrique, Eliáš, Gionta – Ruutu, Josefson, Zubrus

Rozhodčí: Jackson, Leggo – Sericolo, Nowak

Diváci: 18506