Boston – Anaheim 2:3 (po pr.) | Buffalo – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.)
Washington – New Jersey 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 1:5 (kon.)
Detroit – San Jose 4:6 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (kon.) | Toronto – Florida 1:4 (kon.)
Winnipeg – Montreal 5:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg Jets
5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Montreal Canadiens
Pátek 27.03.2015, 01:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:54:19)

Montreal Canadiens: 10

Diváci v hledišti MTS Centre bouřlivě slaví vítězství svého týmu, který dnes doslova "zpráskal" nejlepší tým celé soutěže, alespoň do tohoto zápasu, Montreal Canadiens! Hosté, stejně jako v předchozím utkání na ledě Nashvillu, nepředvedli optimální výkon, ovšem co minule stačilo alespoň na bod, nestačilo dnes na víc, než na jasnou porážku v poměru 2:5! Jets si připisuje velmi důležité vítězství v boji o play-off, Montreal o své vedoucí postavení v lize přišel díky dnešní výhře Rangers.

60:00

59:43

59:00
    Poslední minuta tohoto zápasu a Frolík vyhazuje puk ze třetiny.

58:45
    Souboj u mantinelu, ve třetině Winnipegu.

58:15
    Subban zaváží puk do útočného pásma, ale domácí se osvobozují.

57:43
    Jacob Trouba dostává za hrubost dvouminutový trest, zbytečný faul v souboji za vlastní brankou s útočícím Gallagherem.

57:29
    Pavelec má puk pod svou lapačkou a 151 sekund před koncem zápasu ještě přerušuje hru, prostor dostává komerční přestávka.

56:45
    Puk ve středním pásmu, Smith-Pelly ho nastřelil do třetiny Winnipegu, ale to je ze strany hostů asi tak všechno.

56:08
    Domácí hrají velmi dobře a kontrolují závěr zápasu, Montreal se nyní stěží dostává z vlastní třetiny.

55:21
    Winnipeg nyní svírá svého soupeře před jeho brankou.

54:18
    Bekhendovou střelu Parenteaua dokázal Pavelec vytěsnit a domácí jsou s pukem ve středním pásmu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Byfuglien (Slater, Pardy), 27. Scheifele (Myers), 30. Slater (Tlustý, Stempniak), 39. Wheeler (Scheifele, Stafford), 53. Lowry (Frolík, Ladd) – 27. Markov (Desharnais), 52. Gallagher

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Enstrom, Myers, Stuart, Trouba, Pardy, Byfuglien – Ladd, Lowry, Frolík – Stafford, Scheifele, Wheeler – Tlustý, Slater, Stempniak – Thorburn, O'Dell, Halischuk
    Montreal Canadiens: Tokarski (Price) – Markov, Subban, Jemelin, Petry, Beaulieu, Pateryn – Pacioretty, Desharnais, Parenteau – Galchenyuk, Plekanec, Gallagher – De La Rose, Eller, Weise – Prust, Mitchell, Smith-Pelly

Rozhodčí: Peel, Watson – Kovachik, Cameron

Diváci: 15 016