Boston – Anaheim 2:3 (po pr.) | Buffalo – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.)
Washington – New Jersey 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 1:5 (kon.)
Detroit – San Jose 4:6 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (kon.) | Toronto – Florida 1:4 (kon.)
Winnipeg – Montreal 5:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 1:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Mountfield HK
Pátek 27.03.2015, 18:30 • Kalich Arena • Baráž o DHL extraligu juniorů

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Mountfield HK vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou! (20:42:29)

Zápas došel do svého konce. Výsledek je jednoznačný pro Hradec Králové i dnes. Hradečtí i ve třetí třetině přehrávali své soupeře ze severu Čech, což vedlo ke vstřelení dalších dvou branek. Nejprve ve 43. minutě ujel ve vlastním oslabení Kopta, který nedal Březnovi šanci, aby o deset minut později zvyšoval již na 5:0 pro Hradec Ondřej Kovářů, který tak dal celému zápasu konečnou podobu. Jednoznačně nejlepším hráčem domácích byl dnes Března, který pochytal nespočet dalších velkých šancí Hradeckých. Jeho spoluhráči však nedokázali vstřelit ani jednu branku a tak si jeho protějšek v bráně Ašenbrenner připsal čisté konto.

Po tomto zápase je tak jisté, že zůstanou Litoměřice na posledním místě barážové tabulky, zatímco Hradec Králové si upevnil první příčku.

60:00

59:59
    Dudák se ještě pokusil o zakončení v posledních sekundách hry, obrana Kališníků mu to ale nedovolila.

59:53
    Vše ale nakonec končí před bránou Ašenbrennera, který raději zachytává nahozený puk.

59:25
    Hradečtí se snaží ještě vytěžit další branku. Pokoušejí se napadat rozehrávku Litoměřic hluboko v obranném pásmu domácích.

59:00
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.

59:00
    Lukáš Popek (LTM) obdržel osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

58:59
    Litoměřičtí se proviňují ofsajdem proti pravidlům. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:34
    Krýsl musel akceptovat hned trojí osobní souboj. Při všech se mu však povedlo udržet puk na holi. Při průjezdu červené čáry ale nahazuje puk do útočné třetiny a odjíždí střídat.

57:53
    Litoměřičtí jsou navezeni před bránou Ašenbrennera, střela však ještě nepřišla z hole žádného z domácích útočníků.

56:36
    Hradec Králové hraje v plném počtu.

56:19
    Hronek společně se svým spoluhráčem vjel do útočného pásma a snažil se o přihrávku. Ta ale nebyla akceptována domácími obránci, kteří puk posílají do středního pásma.

55:33
    Puk po střele Málka od modré čáry končí na tyči hradecké brány.

54:53
    Chovanec se po přihrávce zpoza brány objevil zcela osamocen před Ašenbrennerem. Domácímu útočníkovi stačilo přizvednout puk, aby skončil v bráně, to se mu však nepovedlo. Brankář hostů tak zachytává puk raději do lapačky. Vhazovat se bude po pravici tohoto brankáře.

54:36
    Vyloučení na straně Hradce Králové. Dvě minuty si odsedí Lukáš Hercig (HKM) za podražení.

53:44
    Popek přenechal na modré čáře puk na najíždějícímu Chovancovi. Tomu střela vůbec nesedla a tak puk sotva na bránu doplachtil.

52:59
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradečtí potvrzují herní převahu. Pohledná akce, na jejíž konci se objevil ONDŘEJ KOVÁŘŮ končí brankou. Tento Hradecký útočník předvedl svojí šikovnost při zakončení. Asistence: Patrik Miškář.

52:54
    Března znovu v akci, tentokrát betonem vytěsnil střelu Pavlíka. Hradec je v posledních chvílích velmi aktivní.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 9. Miškář (Kovářů), 23. Piegl (Procházka), 28. Kovářů (Procházka, Nedvídek), 43. Kopta, 53. Kovářů (Miškář)

HC Stadion Litoměřice: Března (Lukeš) – Chmel, Winnerlich, Šikner, Melichar, Krýsl, Kejmar – Popek, Zajan, Kratochvíl – Krátký, Kauschitz (C), Kment – Chovanec, Neruda, Ransdorf – Lauko
    Mountfield HK: Ašenbrenner (Veselý) – Piegl, Matějček, Plašil, Hronek, Suda, Košař, Michálek, Hercig – Procházka, Nedvídek (C), Pavlík – Kovářů, Miškář, Krátoška – Uhlík, Kopta, Šeda – Dudák, Gančarčík, Malinský

Rozhodčí: Alexander Pavlovič, Jakub Smitka – Vít Komárek, Jiří Ondráček