Přerov – Vítkovice 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Sparta 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
HC Plzeň 1929
5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 27.03.2015, 14:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Mistrovství ČR - 8. třída

Je konec zápasu, ve kterém plzeňští Indiáni získali své první body na mistrovství. Ve třetí třetině ještě potvrzující gól vstřelil Lang a to už měli České Budějovice hodně těžké.

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek pátečního dne. (16:10:37)

60:00

59:40
    Grgurič (CEM) dostal ještě osobní trest za nesportovní chování, jeho počin odpyká Jarošík.

59:40
    Dvacet sekund před koncem třetí třetiny se vhazuje ve středním pásmu a všem je již jasné, že si Plzenští připíší všechny body.

59:31
    Současné vyloučení. Osobní tresty inkasovali Čížek (CEM) za nedovolené bránění a Mužík (PLM) za nafilmovaný pád.

59:05
    Indiánům se daří sbírat drahocenné sekundy v rohu kluziště.

59:05

58:22
    Motor to zkouší bez brankáře! Hraje tak v šesti proti čtyřem.

58:12
    Za krosček je vyloučen Hosnédl (PLZ).

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Plzeň dokázala dostat puk ven ze třetiny.

57:10
    Oddechový čas pro hosty.

57:10
    Indiáni vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

56:21

55:30
    Kolář v obrovské šanci dostal křiznou přihrávku a stačilo mu trefit pouze odkrytou část branky. Grgurič však vytasil nádherný zákrok a podržel naděje Jihočechů!

54:21
    Po delší prodlevě budeme svědky další přesilové hry. Dvě minuty obdržel Dvořák (CEM) za hákování.

53:34
    Útočícím hráčem v brankovišti se provinili tak hráči Plzně.

52:39
    Do těsné blízkosti k brankáři Budějovic se dostal Mužík, který však svou střelou ani několika dorážkami na Grguriče nevyzrál.

51:38
    Vysokou holí se provinil Bernat a vystěhoval tak svůj tým z útočného pásma do středního.

Tomáš Kouba

Branky a nahrávky: 2. Mužík (Reisnecker), 4. Přikryl (Reisnecker), 22. Princl (Reisnecker, Mužík), 28. Lang (TS), 48. Lang (Přikryl) – 19. Beránek (Grossmann), 31. Janoušek (Procházka, Hrubec), 32. Procházka (Toman)

HC Plzeň 1929: Bruk (Bielecký) – Houdek, Hosnédl, Löffler, Kovařík, Matějček, Jarošík, Hacaperka – Balín, Lang, Reisnecker, De Sousa, Mužík, Staněk, Šeba, Pechr, Kolář, Přikryl, Karbulka, Princl. Trenér: Petr Kořínek.
    HC Motor České Budějovice: Grgurič (Dvořák) – Procházka, Šťastný, Dekret, Voráček, Dvořák, Janoušek, Mojžíš – Brousek, Fríd, Grossmann, Beránek, Welser, Toman, Bartoš, Hrubec, Bernat, Šuhaj, Čížek. Trenér: Aleš Dvořák.