Zlín – Chomutov 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Berani Zlín
3:5 (0:1, 3:2, 0:2)
Piráti Chomutov
Pátek 27.03.2015, 16:30 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Mistrovství ČR - mladší dorost

Ode mne je to pro dnešek vše, nicméně program v hradecké FORTUNA aréně ještě zdaleka nekončí. Již jen minuty nás dělí od utkání mezi Kometou Brno a Hradcem Králové. Přeji hezký večer a u mládežnického hokeje zase někdy na počtenou. (18:56:21)

V hradecké FORTUNA aréně jsme byli svědky velice napínavého utkání. Piráti vedli již o tři branky, ale Zlín utkání nevzdal a dokázal vyrovnat. Poslední slovo však měli přeci jen Chomutovští a tak si do tabulky připisují nesmírně cenné tři body.

60:00

59:49
    Piráti právě vstřelili branku!
    Střelou do prázdné branky pečetí výhru Pirátů TOMÁŠ KOBLÍŽEK. Asistence: Jan Svoboda.

59:41
    Ševci to ještě zkusí při powerplay.

58:17
    Moravné již hráli v plném počtu, avšak ani to nezabránilo Pirátům ve vstřelení možná vítězné branky. Střelu Jírovce dokázal Hufa pouze vyrazit před sebe a na následnou dorážku TOMÁŠE KOBLÍŽKA byl již krátký. Asistence: Štěpán Jírovec, Daniel Bukač.

58:15

57:11
    Buchtela, reprezentant České republiky v kategorii U16, vypustil další dělovku od modré. Huf jeho projektil skryl ve své výstroji.

56:43
    Zlín vyhazuje kotouč a střídá.

56:15
    Za hákování vyloučen zlínský Dobiáš.

55:55
    Hra se odehrává především v obranném pásmu Pirátů, odkud Chomutovští vyrážený do nebezpečných brejků.

53:40
    Sám na bránu nyní ujížděl J. Svoboda, jeho forhendovou kličku zastavil na poslední chvíli levý beton Hufy.

53:10
    Co se nepovedlo v přesilovce, mohlo se povést nyní. Avšak střela Sedláka a ani následná dorážka Dobiáše brankou neskončila.

52:34
    V posledních minutách velmi aktivní Stínil se probíjel zlínskou obranou k zakončení. Nakonec nebyl úspěšný, ale je evidentní, že ubráněné oslabení vlilo Moravanům krev do žil.

51:30

51:08
    Chomutovští se zmocnili kotouče a vyrazili do rychlého brejku. Stínil však netrefil Hufovu branku.

50:34
    Unavená chomutovská trojka odchází na střídačku. Prozatím se Piráti brání úspěšně.

50:18
    Chytilovu střelu z mezikruží vyrazil Pavlát do rohu kluziště.

49:25
    Více než minutu a půl se budou Piráti bránit pouze ve třech. Tohle je velká příležitost pro Zlín.

Radek Kozel

Branky a nahrávky: 29. Sedlák (Hefka, Dobiáš), 37. Jenáček (Chytil), 37. Dvořáček (Kočica, Zmeškal) – 11. Bukač (Stínil), 21. J. Svoboda, 24. Koblížek (Buchtela), 59. Koblížek (Jírovec, Bukač), 60. Koblížek (J. Svoboda)

Berani Zlín: Šimonů (24. Huf) – Gába, Dřímal, Janošek, Hamrlík, Klauda, Jenáček "C", Marek – Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Sedláček, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Nesrsta, Dvořáček, Chytil, Václavek. Trenér: Tomáš Jankovič.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Buchtela, Jírovec, Bukač "C", Seemann, Studený, Zeman, Jarý, Záruba – Mežnar, M. Svoboda, Baier, J. Svoboda, Lauko, Chlán, Jaroš, Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek. Trenér: Jaroslav Hejcman.

Rozhodčí: Veselý – Antonín, Vašíček