Bratislava – Zlín 27:28 (kon.) | Veselí n/M – Olomouc 21:30 (kon.) | Michalovce – Šaľa 30:25 (kon.)
Poruba – Písek 36:16 (kon.) | Partizánske – Most 19:19 (kon.) | Prešov – Slavia 20:28 (kon.)

60
    Kubáčková dává branku ze sedmičky a dává třicátou branku Olomouce! (21:30)

60
    Jandásková byla vyloučená a Olomouc bude zahrávat sedmičku. (21:29)

60
    Slováková je úspěšná ze sedmimetrového hodu. (21:29)

59
    Běží předposlední minuta utkání. Rašková další střelu Panenek chytla. (20:29)

58
    Z protiútoku dala branku Olomouce Dostálová. (20:29)

58
    Severová Lucie pěknou ranou střílí další gól. (20:28)

57
    Hostující Rašková vychytala útok domácího Veselí. (20:27)

57
    O vítězi dnešního utkání je nejspíše rozhodnuto tři minuty před konce utkání. (20:27)

56
    Jana Šustková využila skulinky v hostující obraně a vstřelila dvacátou branku svého celku. (20:27)

55
    Olomouc si náskok stále udržuje. (19:27)

55
    Vysloužilová po dlouhé době dala branku Veselí. (19:26)

54
    Další branku Olomouce dala Salčáková. (18:26)

53
    Jandásková byla vyloučena na dvě minuty. (18:25)

53
    Gebre Selassie i přesto, že byla faulovaná se zapisuje do listiny střelců. (18:25)

53
    Po třech útocích obou mužstev se skóre nemění. (18:24)

52
    Salčáková se z křídla točenou střelou na zadní tyč mezi střelkyně zápasu tentokrát nezapsala. (18:24)

51
    Trápení Veselí v koncovce nemá konce. Rašková doslova září a díky ní mají hostující hráčky šestibrankový náskok. (18:24)