Minnesota – Calgary 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 2:5 (kon.) | Edmonton – Dallas 4:0 (kon.)
Washington – Nashville 3:4 (kon.) | Boston – NY Rangers 4:2 (kon.) | Philadelphia – San Jose 2:3 (1:2 po s.n.)
NY Islanders – Anaheim 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 3:2 (kon.) | Detroit – Tampa 4:0 (kon.)
Minnesota Wild
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
Calgary Flames
Sobota 28.03.2015, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je od nás vše. Děkuji za pozornost. Karel Milec (03:36:51)

Česká stopa v utkání:
    Jiří Hudler neznamenal žádný bod.

Minnesota vítězí v dnešním zápase 4:2. Třetí třetina byla na góly nejplodnější ze všech. Viděli jsem v ní čtyři góly nejprve tři góly MInnesoty Vanka, Koiva a Pariseho a následné snížení Granlunda. Minnesota potvrdila svojí roli favorita a vyhrála.

60:00

59:38
    Tohle už vypadá pro Minnesotu dobře!

58:40
    Granlund neprostřelil houšť těl, který brání prázdnou branku Calgary.

57:37
    Niederrieter nezpracoval ve slibné šanci.
    Markus GRANLUND - 4:2

55:17
    Calgary právě vstřelilo branku!
    MARKUS GRANLUD tečuje ve vzduchu střelu Raymonda. Asistence: Mason Raymond a Paul Byron.

54:11
    Zakázané uvolnění Calgary.

53:52
    Hiller si připisuje první úspěšný zákrok.

53:00
    Suter dobře vystihl rozehrávku Calgary a nedovolil hostům vyvést puk ze třetiny.

51:46
    Máme zde střídání gólmanů. Ramo odjíždí na střídačku a do brány přijíždí Jonas Hiller.
    ZACH PARISE - 4:1

51:46
    Minnesota právě vstřelila branku!
    ZACH PARISE vystihl rozehrávku Calgary a svůj sólo únik zakončil naprosto přesně. Bez asistence.
    Pohled přímo z hlediště.

50:16
    To je neuvěřitelné! Calgary hrálo už dvě přesilové hry a ani v jedné z nich nedokázalo vystřelit na branku.

49:00
    Haula vyváží puk a šetří drahocenné vteřinky.

Karel Milec

Branky a nahrávky: 11. Dumba (Mik.Granlund, Spurgeon), 44. Vanek (Fontaine, Coyle), 47. Koivu (Stewart, Brodin), 52. Parise – 6. Jooris (Colborne, Stajan), 56. Granlund (Raymond, Byron)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Brodin, Suter, Pominville, Mik. Granlund, Parise – Spurgeon, Scandella, Stewart, Koivu, Niederrieter – Dumba, Leopold, Fontaine, Coyle, Vanek, Schroeder, Haula, Bergenheim
    Calgary Flames: Ramo (52. Hiller) – Wideman, Russel, Hudler, Monahan, Gaudreau – Engelland, Brodie, Jones, Backlund, Bouma – Diaz, Šlemko, Shore, Mar. Granlund, Raymond – Jooris, Stajan, Colborne