Minnesota – Calgary 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 2:5 (kon.) | Edmonton – Dallas 4:0 (kon.)
Washington – Nashville 3:4 (kon.) | Boston – NY Rangers 4:2 (kon.) | Philadelphia – San Jose 2:3 (1:2 po s.n.)
NY Islanders – Anaheim 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 3:2 (kon.) | Detroit – Tampa 4:0 (kon.)

Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:29
    David Pastrňák (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 13:24 (20:50:21)

Hvězdy utkání

1. Milan Lucic (BOS) 2+0
    2. Carl Söderberg (BOS) 1+1
    3. Torey Krug (BOS) 0+1

Dnešní zápas je za námi. Hosté vstoupili do utkání hodně špatně a celý zápas rozhodla vlastně první třetina, kterou domácí vyhráli 3:0. Bostonští si tak připisují zasloužené a důležité vítězství a ještě pěkně zdramatizují boje o play off.

Po závěrečné siréně se ještě strhla menší strkanice v rohu kluziště a vypadá to, že McQuaid má nějaký problém s rukou.

60:00
    HUNWICK - 4:2

59:38
    Rangers právě vstřelili branku!
    A hosté přeci jen ještě dokázali snížit! Millerovu střelu domácí ještě zblokovali, kotouč se následně přesunul na modrou čáru a odtamtud vypálil z první MATT HUNWICK, který trefil bližší růžek bostonské branky. Asistence: Keith Yandle a J.T. Miller.

59:31
    Ještě uvidíme jedno vhazování před Svedbergem po dalším zákroku domácího brankáře.

59:27
    Svedberg se nestíhal přesouvat s Mooreovým objetím branky, ale nakonec se štěstím zachytil střelu po objetí!

59:08
    Hlasatel v TD Garden oznámil poslední minutu a fanoušci jsou ve varu.

58:47
    Lucic poslal puk až za Lundqvista a za kotoučem spěchají mladíci Pastrňák se Spoonerem.

58:29
    Domácí dokázali zašlápnout kotouč v rohu kluziště a hra je přerušena.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Torey Krug dostává svým vyhozením kotouč alespoň do středního pásma.

57:08
    Chára si u mantinelu výborně pokryl puk, ale nedokázal jej dostat z obranné třetiny.

56:14
    Zuccarello získal svou střelou vhazování po levici bostonského brankáře.

56:06
    Bostonští nyní hrají jen to, co potřebují, a drží puk daleko od vlastní brány.

55:25
    McDonagh sbírá puk za vlastní brankou a zakládá další útočnou akci Rangers.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 2. Lucic (Bergeron, Pastrňák), 10. Lucic (Krug, Spooner), 15. Söderberg, 26. Smith (Eriksson, Söderberg) – 37. Nash (Kreider, Stepan), 60. Hunwick (Yandle, Miller)

Boston Bruins: Rask (21. Svedberg) – McQuaid, Chára "C", Seidenberg, Krug, Trotman, Bartkowski – Krejčí, Bergeron "A", Marchand – Pastrňák, Spooner, Lucic – Smith, Söderberg, Eriksson – M. Talbot, Campbell, Kelly "A"
    New York Rangers: Lundqvist (C. Talbot) – Girardi, McDonagh "C", Staal "A", Boyle, Hunwick, Yandle – Nash, Stepan "A", Kreider – Zuccarello, Brassard, Miller – Fast, Hayes, Hagelin – Sheppard, Moore, Glass

Rozhodčí: Hebert, Joannette – Shewchyk, Murphy