Chrudim – Písek 1:0 (kon.) | Vltavín – Chomutov 4:0 (kon.) | Domažlice – Benešov 1:1 (5:6 po pen.)
Králův Dvůr – Štěchovice 1:0 (kon.)
FK Králův Dvůr
1:0 (1:0)
TJ Štěchovice
Sobota 28.03.2015, 15:00 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga

Rozhodčí naposledy foukl do píšťalky, zápas je u konce. Jedinou branku dnešního mače vsítil ve 32. minutě Pavel Fořt a domácí už si vedení pohlídali. (16:53:26)

90+4

90+3
    A vypadá to, že tento hostující hráč už si dnes nezahraje, protože nyní je odváděn za postranní čáru.

90+2
    U půlící čáry zůstává ležet jeden z hostujících hráčů.

90+1
    Pavel Fořt, který dnes vsítil jedinou branku pro dnešek dohrál. Na hřiště místo něj nastoupí Marek Vybíral.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    Dlouhý Sňozíkův nákop vybízí hráče Štěchovic k dost možná poslední ofenzívě.

90
    Rozeběhla se poslední minuta dnešního zápasu, tedy pouze v případě, že rozhodčí nebude nastavovat.

89
    Míč má ve své moci brankář Krček, který je ale aktivně napadán soupeřem.

87
    Hosté přicházejí dost možná s poslední ofenzívou, kterou zakládají po pravé straně.

86
    Domácí ještě v závěru zápasu vybojovali rohový kop.

84
    Domácí se nyní dostali k míči jen zahráním vysokou nohou a hra je tedy přerušena.

83
    Hráči Štěchovic se ještě nevzdali a stále se aktivně snaží o vyrovnání.

82
    Hosté ještě vyprodukovali střelu z první z hranice vápna, ale ta zasáhla jen jednoho z obránců Králova Dvoru.

81
    Domácí se nikam neženou a pouze nakopávají balón směrem k štěchovické kleci.

80
    Domácí znovu střídají. Pavla Moulise nahradil Pavel Pilík.

79
    Tamou se odhodlal ke střele zpoza pokutového území, ale balón prolétl jen asi metr od jedné z tyčí.