Lichtenštejnsko – Albánie 0:2 (kon.)
Lichtenštejnsko
0:2 (0:1)
Albánie
Sobota 28.03.2015, 20:30 • Sportpark Eschen-Mauren (Eschen) • Kvalifikace ME U21

Je dobojováno! V úvodním zápase kvalifikační skupiny zaslouženě vítězí favorizovaná Albánie, která v každém z poločasů vstřelila jednu branku, a do tabulky si připíše plný bodový zisk. Mladí reprezentanti Lichtenštejnska budou o svůj první bodový zisk bojovat v dalším kvalifikačním klání. (22:26:07)

90+3

90+3
    V závěru zápasu se ještě faulem provinil Latifi, jenž nedovoleně zastavil Seleho.

90+1
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Salanović, přichází Vogt.

89
    O chvíli později se pak proti pravidlům provinil Latifi, jenž nedovoleně atakoval Flatze.

87
    Manaj fauloval záložníka domácího mužstva Kaisera.

85
    Do velmi dobré pozice pronikl Wolfinger, který však nedokázal přesně zacílit a Teqja nakonec zasahovat nemusel.

84
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Kühne, přichází Stump.

83
    Hosté po dalším nedovoleném zákroku zahrávali přímý volný kop, k jehož exekuci se postavil Gino. žádné nebezpečí však po jeho rozehrání před svatyní Majera nevzniklo.

81
    Kühne má na svědomí další nedovolený zákrok, když fauloval Gavazaje.

80
    Do konce utkání zbývá bez případného nastavení zhruba deset minut, Albánci se momentálně snaží rozšířit svůj gólový účet.

78
    Lichtenštejnci jsou nuceni faulovat, nyní se proti pravidlům provinil Kühne, který nedovolenými prostředky zastavil Vojvodu.

77
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Qose, přichází Hyseni.

75
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Kollmann, přichází Wolfinger.

74
    Překonat domácího brankáře se pokusil také Uzuni, Majer však proti jeho ráně dobře zakročil.