Dubnica – Šamorín 2:1 (kon.) | Nové Mesto n/V – Pohronie 4:2 (kon.) | Skalica – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.)
Žilina B – Trnava B 2:2 (kon.) | L. Mikuláš – MFK Zvolen 2:2 (kon.) | R. Sobota – Trebišov 3:0 (kon.)
Bardejov – Lok. Košice 3:3 (kon.) | Prešov – Bodva Moldava 5:0 (kon.) | Michalovce – Dolný Kubín 1:0 (kon.)
Nitra – Senec 0:0 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
4:2 (2:2)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Sobota 28.03.2015, 15:00 • Mestský štadión NMnV (Nové Mesto nad Váhom) • MONACObet liga

90
    Koniec zápasu. (16:47:20)

85
    Nové Mesto nad Váhom dalo gól!

V 85.minúte zrejme domáci tím definitívne potvrdil svoje víťazstvo, keď strieľa gól na 4:2! Autorom gólu je LUKÁŠ ŠEBEK, ktorý tak zaznamenáva svoj hattrick!

83

Krátko pred koncom zápasu sa domácim podarilo vrátiť sa späť do vedenia, priebežný stav 3:2! Autorom gólu je LUKÁŠ ŠEBEK, ktorý tak zaznamenáva svoj druhý gól v tomto zápase!

47
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Garaj (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil.

39
    Pohronie dalo gól!

Hosťom sa v 39.minúte podarilo zmazať dvojgólový náskok domácich a vyrovnať tak na 2:2!

32

Hosťom sa z nariadeného pokutového kopu podarilo znížiť na 2:1! Autorom gólu je kapitán JOZEF SEKEREŠ!

32
    Bola nariadená penalta pre FK Pohronie!

10

Výborný vstup domáceho tímu do tohto zápasu, keď už v 10.minúte sa dostávajú do vedenia 2:0! Autorom gólu je MARTIN ŠEBEK!

3

Expresne rýchly gól už v 3.minúte sa podarilo streliť domácim futbalistom, ktorí sa tak ujímajú vedenia 1:0! Autorom gólu je LUKÁŠ ŠEBEK!

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Ospravedlňujeme sa divákom, ale kvôli technickým príčinám budú informácie o zápase oneskorené, prípadne doplnené až po jeho skončení! Za pochopenie ďakujeme!

Úvodné zostavy:

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupka(K), Lopušan, Kutaj, Šebek, Bariš, Vlado, Šupák, Straka, Urban, Šebek
    Náhradníci: Druxa – Rapavý, Omasta, Tuka, Iablokov, Miklovič

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Plach – Sekereš(K), Prikryl, Páleník, Garaj, Abrahám, Blaho, Paraj, Orolín, Sojka, Urgela
    Náhradníci: Packo – Gregáň, Pelegríni, Zuziak, Ďungel

Rozhodca: Ľuboš Kačenga – Radoslav Bobko, Peter Mihalík – Marek Špaček.

Druhú najvyššiu futbalovú súťaž na Slovensku – DOXXbet liga, čaká posledné kolo základnej časti! Po nej sa tímy rozdelia na dve časti, prvých 6 tímov bude hrať o postup do Fortuna ligy, zvyšných 6 tímov bude hrať o udržanie sa v súťaži. V skupine západ sa proti sebe stretnú domáce Nové Mesto nad Váhom, ktoré sa poriadne posilnilo, čo je vidno aj na výsledkoch v jarnej časti, avšak, stále sa nachádza na poslednom 12.mieste s 10 bodmi. Ich súperom v tomto zápase bude FK Pohronie, ktorému momentálne patrí 7.miesto, ale má rovnaký počet bodov ako šiesty Senec a jedno bodovú stratu na piatu Sereď, takže musia tento zápas jednoznačne vyhrať a čakať na výsledok ich protivníkov v boji o prvú šestku!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.

Miroslav Revaj

Branky: 3. L.Šebek, 10. M.Šebek, 83. L.Šebek, 85. L.Šebek – 32. Sekereš (pen.), 39. Doplníme neskôr

Karty:   47. Garaj (POH)

Rozhodčí: Ľuboš Kačenga – Radoslav Bobko, Peter Mihalík – Marek Špaček