Detroit – Tampa 4:0 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:3 (po pr.) | Carolina – New Jersey 3:1 (kon.)
Montreal – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Columbus 2:4 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 4:1 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – Dallas 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Washington 2:5 (kon.)
Ottawa – Florida 2:4 (kon.) | NY Islanders – Detroit 5:4 (kon.) | Carolina – Boston 1:2 (po pr.)
Nashville – Calgary 2:5 (kon.)
Nashville Predators
2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
Calgary Flames
Neděle 29.03.2015, 23:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Pro dnešní večer je to z Bridgestone Arény již vše. Děkuji Vám, že jste dnešní zápas sledovali a těším se s Vámi u dalších zápasů kanadsko-amerického NHL na počtenou. (01:42:15)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Hudler (CGY) 1+2, 3 střely, čas na ledě 16:51

1. Jiří Hudler (CGY) 1+2
    2. Jonas Hiller (CGY) 27 zák., 2 góly, 93,1%
    3. Roman Josi (NSH) 1+1

Zápas je u konce. V poslední třetině vykřesal jiskřičku naděje pro domácí tým Seth Jones. Poté následoval tlak Nashvillu, který ale Flames přečkaly a v samotném závěru zápasu již nepustily domácí tým do větší příležitosti. Výhru Calgary naopak pečetil půl minuty před koncem do prázdné brány svým druhým gólem večera Lance Bouma. Jeden gól a dvě asistence přidal také Jiří Hudler, který tak má na kontě za březen již 21 bodů a stal se první hvězdou zápasu!

60:00
    Lance BOUMA - 2:5

59:31
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! LANCE BOUMA dostal přihrávku na červenou čáru, odkud poslal kotouč do odkryté brány Nashvillu. Asistence: Jiří Hudler, Deryk Engelland.