Varnsdorf – Kolín 3:1 (kon.) | Znojmo – Třinec 2:0 (kon.) | Most – Táborsko 0:1 (kon.)
Opava – Vlašim 2:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:0 (0:0)
FK Třinec
Neděle 29.03.2015, 15:00 • Městský stadion Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z Husových sadů ve Znojmě je to vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek neděle a někdy příště na shledanou. (16:57:10)

Druhý poločas už branky přinesl a k radosti velké většiny osazenstva padly všechny do třinecké brány. Nejprve se v úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky prosadil Ledecký, který se po pěkném pase dostal sám před brankáře a svým gólem nejen, že otevřel gólový stav, ale nakonec se jeho trefa ukázala jako vítězná. V samém závěru pojistil výhru jihomoravského celku, teprve druhou na domácím stadionu v této sezóně, střídající Pázler. Hosté ve 2. poločase příliš nezahrozili a připsali si sedmou venkovní porážku za sebou.

90+3

90+3
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    JAN PÁZLER po pravé straně naběhl k pokutovému území a střelou ke vzdálenější tyči překonal Palečka podruhé. Je to jasné, Znojmo dnes své vítězství uhájí.

90+2
    Další útok Znojma končí v zámezí, ale domácí aspoň šetří čas.

90+1
    Míč končí v zámezí a Paleček rozehrává nakonec na krátko.

90+1
    Roh pro Znojmo.

90
    Nastavovat se budou ještě tři minuty.

89
    Pázler příliš dlouho váhal s přihrávkou, o míč nakonec přišel.

87
    Pěkná akce Znojma na jejíž konci byla střela Pázlera, nakonec zblokována do zámezí.

87
    Třinec to nevzdává a v posledncíh minutách je aktivnějším mužstvem. Hlavička dlouhána Smetany ale končí mimo bránu.