Varnsdorf – Kolín 3:1 (kon.) | Znojmo – Třinec 2:0 (kon.) | Most – Táborsko 0:1 (kon.)
Opava – Vlašim 2:1 (kon.)
Slezský FC Opava
2:1 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Neděle 29.03.2015, 17:00 • Městský stadion, Opava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je tedy z dnešního utkání vše, přeji hezký zbytek neděle. (19:03:19)

A je konec. Opava dnešní utkání zvládla dobře. Skóre otevřel v poslední minutě prvního poločasu Jurečka. I ve druhém poločase se Opavané prosadili, konkrétně Kuzmanovič, který ve skluzu dokázal přesně zakončit. Za hosty vsítil branku Simerský, jenž se dokázal dobře zorientovat ve skrumáži před bránou.

90+2

90+1
    Poslední střídání Opavy, Kuzmanoviče nahrazuje Dvorník.

90+1
    Nastavují se 2 minuty!

90
    Opavská obrana situaci zvládla, když dostala míč do bezpečné vzdálenosti.

90
    Je tady dost možná poslední šance pro Vlašim, hosté kopou roh.

89
    Domácí si teď dávali přednost a nedostali se tak do zakončení.

87
    Za svůj nedovolený zákrok vyfasoval žlutou kartu domácí Mrázek.

86
    Do velké šance se dostal Schaffartzik, který obdržel pěknou přihrávku v pokutovém území. Domácí hráč tvrdě vypálil, nechal ovšem pouze vyniknout Budinského!

84
    Střídání Opavy, ze hřiště odchází střele první branky Jurečka, zahraje si Machálek.

84
    Vlašim zahrávala rohový kop, jehož exekutorem byl Simerský, centr ovšem nebyl ideální a u míče je Opava.

82
    V těchto chvílích je mírně aktivnějším celkem Vlašim, která se déle drží na polovině Opavy.

Dnešní utkání sleduje 1747 diváků.

79
    Hostující Janda obdržel za faul na Vaška žlutou kartu.

77
    Střídání Vlašimi, Radoše vystřídal Jícha.

76
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Hosté se možná trochu nečekaně prosazují. Ve skrumáži před bránou Opavy nakonec dopravil míč do sítě DOMINIK SIMERSKÝ. Nutno říci, že situace byla pro brankáře Vaška velmi nepřehledná.