Sereď – Šaľa 3:0 (kon.) | MFK Košice B – Poprad 1:0 (kon.)
ŠKF Sereď
3:0 (1:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Neděle 29.03.2015, 15:00 • ŠKF Sereď • MONACObet liga

Posledný zápas základnej časti DOXXbet ligy 22.kola medzi ŠKF Sereď a FK Slovan Duslo Šaľa, sa skončil víťazstvom domácich 3:0.
    Na začiatku prvého polčasu sa ujali domáci vedenia už v 5. minúte. Gólovo sa presadil Morong. To bolo asi tak všetko z prvého polčasu čo sa týka vážnejších akcii.
    V druhom polčase sa hostia zobudili a mali svoju 20 minútovku, kde ŠKF doslova "dusili" na ich polovičke. Veľké príležitosti nezúžitkovali Szabó a potom Nurkovič. A tu sa potrvrdilo futbalové porekadlo "Nedáš, dostaneš!". Sled dvoch rýchlych gólov v 79. a 81. minúte Adama Moronga pochoval nádeje chemikov čo i len na zisk bodu.

Šaľania si teda odnášajú prehru rozdielom triedy čo si podľa výkonu nezaslúžia, ale taký je šport.
    Zápas sledovalo 528 platiacich divákov a ja sa s vami lúčim z komentátorského stanovišťa, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (18:17:38)

90+1

90
    Nadstavovať sa bude 1 minúta.

89
    Domáci si dali takmer vlastný gól. Matič posielal strielanú prihrávku do pokutového územia, obranca skoro trafil vlastnú bránu. Nakoniec bol odpískaný offside.

86
    Šaľanov tieto dva rýchle góly položili. Pri chuti sú stále domáci a striedajúci Prúčny vybojoval rohový kop.

83
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Kasaj, prichádza Prúčny.

81
    Sereď dala gól!
    Gól strelil ADAM MORONG. Po druhom góle je tu hneď ďalší. Varhaník potiahol loptu a vysunul Moronga, ktorý si poradil zoči voči Kolmokovi a zavŕšil hattrick v tomto stretnutí.

79
    Gól strelil ADAM MORONG. Nepríjemný center zúžitkoval v pokutovom území strelec prvého gólu Adam MORONG.

79
    Štandardka pre domácich z kraja 16-stky.

79
    Žltú kartu dostáva Gešnábel (FK Slovan Duslo Šaľa).

77
    Rohový kop pre domácich.

75
    Šaľa si opäť vypracovala sľubnú šancu, keď Rehák sa snažil nájsť krásnou kolmicou Kochana, avšak obranca bol pozorný.

72
    Rohový kop zahrali na krátko Kochan presne odcentroval na hlavničku Reháka, ten osamotený nedokázal umiestniť hlavičku do brány.

71
    Šaľania v posledných minútach tlačia súpera. Snažia sa o vyrovnávajúci gól. Zahrávajú rohový kop.

70
    Nepresná strela Matiča z 25 metrov. Odkop od brány Rybánskeho.

67
    V zápase sa nám začína iskriť, či už na ihrisku alebo na tribúne. Domáci fanúšikovia sú nespokojný s verdiktmi hlavného rozhodcu.

66
    Žltú kartu dostáva Vaško (ŠKF Sereď).

65
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Galbavý, prichádza Gešnábel.

65
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Pecho, prichádza Adam.

63
    Rohový kop domácich. Zahrávať ho bude Jurica. Lopta preletela až na druhú tyčku kde stal Tarek a ten vyslal veľmi nepresný strelecký pokus.