Montreal – Tampa 3:5 (kon.) | St. Louis – Vancouver 1:4 (kon.) | Chicago – Los Angeles 4:1 (kon.)
Dallas – Calgary 3:5 (kon.) | Colorado – Edmonton 1:4 (kon.) | Arizona – Buffalo 1:4 (kon.)
St. Louis Blues
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Vancouver Canucks
Úterý 31.03.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

Ode mě to bude z tohoto utkání všechno. Loučí se s vámi Michal Belšán, někdy příště u přenosu na počtenou! (04:36:13)

Dnešní utkání sledovalo 19204 diváků.

Je tu konec, Vancouver si ze Scottrade Center odveze důležité dva body za výhru 4:1!

Na první branku jsme čekali do času 23:54, zařídil jí Shawn Matthias ze samostatného úniku. Ve 33. minutě ovšem svou první brankou v dresu Blues dokázal vyrovnat český obránce Zbyněk Michálek. O 31 sekund později si ovšem hosté své vedení vzali zpět, to když odraženou střelu Bieksy do branky doklepl Nick Bonino. Ve 48. minutě zaznamenali Canucks důležitou branku, když se po 31. v sezoně prosadil Radim Vrbata. Výhru Kosatek trefou do prázdné branky v závěru pečetil Alexandre Burrows.

Střely: 24:22 (10:8, 6:8, 8:6)

60:00

59:45
    Hra už se spíše dohrává, Vancouveru výhra již neunikne.

59:17
    Tentokráte chtěl po střele Bouwmeestera rozehrát, sudí ovšem velmi rychle pískal.

59:11
    Läck přerušil hru pokrytím kotouče.
    Alexandre BURROWS - 1:4

58:29
    Vancouver právě vstřelil branku!
    A je hotovo! Schwartzova přihrávka v útočném pásmu byla zachycena Danielem Sedinem a ALEXANDRE BURROWS poslal téměř přes celé hřiště puk do prázdné branky! Asistence: Daniel Sedin.

58:15
    Brian Elliott míří na střídačku, Blues to zkusí se šesti hráči v poli!

58:03
    A nyní Blues zahráli na zakázané uvolnění, což zcela vyhovuje hostům z Vancouveru.

57:56
    Hry vysokou holí se dopustili hráči Blues ve středním pásmu.

57:41
    Nick Bonino se pokusil překonat Elliotta, ovšem nedokázal to. Domácí brankář podržel puk a následuje komerční přestávka.

57:20
    Bouwmeesterovu střelu Berglund netečoval moc šikovně, puk nedošel ani k brance.

56:30
    Dmitrij Jaškin se dostal k zakončení v dobré pozici, Läck byl ovšem připraven a vyrážečkou dostal puk do rohu kluziště.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 33. Michálek (Jokinen, Oshie) – 24. Matthias (Tanev), 34. Bonino (Bieksa, Vrbata), 48. Vrbata (Higgins, Tanev), 59. Burrows (D. Sedin)

St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo, Bouwmeester, Michálek, Jackman, Shattenkirk – Jokinen, Backes, Oshie – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Jaškin, Stastny, Berglund – Ott, Goc, Reaves
    Vancouver Canucks: Läck (Markström) – Edler, Tanev, Hamhuis, Weber, Sbisa, Bieksa – D. Sedin, H. Sedin, Burrows – Higgins, Bonino, Vrbata – Matthias, Vey, Dorsett – Kenins, Horvat, Hansen

Rozhodčí: O’Halloran, Joannette – Sharrers, Miller

Diváci: 19204