Montreal – Tampa 3:5 (kon.) | St. Louis – Vancouver 1:4 (kon.) | Chicago – Los Angeles 4:1 (kon.)
Dallas – Calgary 3:5 (kon.) | Colorado – Edmonton 1:4 (kon.) | Arizona – Buffalo 1:4 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (1:3, 2:0, 0:0 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 31.03.2015, 17:30 • SD ARÉNA • Baráž o extraligu

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého dalšího zápasu Pirátů Chomutov. (19:58:10)

Dnešní duel rozhodlo až prodloužení, kdy se Chomutov dostal k přesilové hře, kterou tvrdou ranou využil Milan Toman, a tak si domácí připsali další dva body a České Budějovice čekají na svou první výhru v baráži.

Milan TOMAN - 4:3

64:12
    Piráti právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Marek Hovorka našel u modré čáry MILANA TOMANA, který si s kotoučem sjel na hranici levého kruhy a tvrdou ranou zajišťuje domácím bod navíc. Asistence: Marek Hovorka.

63:45
    Vladimír Růžička ztratil puk a hosté se osvobozují.

63:35
    Piráti vyhráli vhazování a kombinují před brankou soupeře.

63:32
    Oddechový čas pro domácí.

63:32
    Nikola Gajovský byl podražený a je tu další přesilová hra Chomutova! Na trestnou lavici již odjíždí Martin Semrád.

63:00
    Hrají se poslední dvě minuty prodloužení.

62:31
    Ondřej Kaše našel zpoza branky Davida Kämpfa, jenž střelou z první orazítkoval tyč!

61:14
    Přihrávku Marka Hovorky zachytil jeden z obránců, ale následná hra se přesunula před branku Chomutova, kde přišla nepřesná střela.

60:49
    Motor drží puk za vlastní brankou a střídá se.

60:30
    Od modré čáry vystřelil Jiří Drtina, jehož pokus byl sražený mimo tři tyče.

60:06
    Severočeši vyhráli vhazování a mají právo prvního útoku.

60:01

Další třetina začne přibližně v 19:49.

Po šedesáti minutách jsme vítěze nenašli, a tak bude muset rozhodnou prodloužení popřípadě samostatné nájezdy. Ve třetí části byli lepší domácí Piráti, kteří nedokázali proměnit hromadu šancí. Motor se téměř celou třetinu bránil a zabral až v posledních minutách, kdy se dostal k několika střelám, které většinou lítaly vedle brány.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 8. Hřebejk (Gajovský, Rutta), 26. Růžička (O. Kaše), 33. David Květoň (Růžička), 65. Toman (Hovorka) – 15. Kuchejda (Pajič, Punčochář), 18. Nouza (Straka, Rob), 20. Vráblík (Nouza, Mucha)

Piráti Chomutov: Kopřiva (21. Hanuljak) – Skinner, Rutta, Drtina (C), Rýgl, Šulák, Toman, Koma, Bartejs – Hovorka (A), Gajovský, Hřebejk (A) – D. Květoň, Růžička, O. Kaše – Račuk, Kämpf, Sinisalo – McGregor, Dušek, L. Květoň.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Punčochář, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Mucha, Semrád, Škopek – Marek, Pajič (A), Švihálek – Nouza (A), Straka (C), Kuchejda – Vaniš, Rob, Přibyl – Pašek, Trummer, Boháč – Švec.

Rozhodčí: Úlehla, Fraňo – Komárek, Ondráček