Columbus – NY Islanders 4:3 (2:0 po s.n.) | Montreal – Washington 4:5 (0:1 po s.n.) | Ottawa – Tampa 2:1 (po pr.)
Detroit – Boston 2:3 (kon.) | Florida – Carolina 6:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 2:3 (kon.) | Chicago – Vancouver 3:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 8:2 (kon.)
Los Angeles Kings
8:2 (3:0, 2:1, 3:1)
Edmonton Oilers
Pátek 03.04.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

V tomto zápase zcela jednoznačně a zaslouženě vyhrává domácí tým, který byl po celých šedesát minut lepší. Deset branek na zápas NHL je poměrně vysoké číslo. Děkuji za pozornost. (07:09:03)

Edmonton právě vstřelil branku!
    Krásnou střelou se prosazuje JORDAN EBERLE. Situaci dva na dva vyřešil střelou, který končí v brance Quicka. Kosmeticky tak upravil na 8:2. Asistence: Taylor Hall, Oscar Klefbom

57:35
    Los Angeles podniká další útočnou akci, zdá se, že už nechce skórovat.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty rozhodnutého utkání.

55:09
    Střelecky jsou aktivnější domácí – 32:28, podle skóre by se chtělo věřit, že poměr střel bude výrazně více ve prospěch Králů.

54:28
    Komerční přestávka.

54:00
    Poslední čtyři minuty hry jsme nezaznamenali vážnější šanci, respektive střelecký pokus, který by se dal označit jako gólová šance.

52:20
    Utkání se v klidu dohrává. Ani jeden tým se nikam nežene.

50:49
    Komerční přestávka v době, kdy je třetí třetina přibližně v polovině,
    Jeff CARTER - 8:1

49:21
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tak to je debakl.King vyslal do brejku JEFFA CARTERA, který si počkal na první pohyb brankáře. Pak překonal Bunze, který opravdu neprožívá snadný první zápas v NHL. Asistence: Dwigh King, Tyler Toffoli.

48:14
    Do šance se znovu dostal hostující tým, jmenovitě Nail Jakupov, který měl před sebou odkrytou branku, ale zařízení minul.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Brown (Lewis), 8. Gáborík (Kopitar, Williams), 10. Doughty (Kopitar, Muzzin), 33. Nolan (Clifford), 39. Carter (Gáborík, Doughty), 43. Regehr, 44. Gáborík (Williams), 50. Carter (King, Toffoli) – 28. Purcell (Schultz), 59. Eberle (Hall, Klefbom)

Los Angeles Kings: Quick (Jones ) – Doughty, Muzzin, Regehr, Martinez, Greene, McNabb – Williams, Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, King – Brown, Stoll, Lewis – Nolan, Shore, Clifford
    Edmonton Oilers: Scrivens, od 40. Bunz – Schultz, Klefbom, Nikitin. Marinčin, Aulie, Davidson – Eberle, Nugent-Hopkins, Pouliot – Jakupov, Roy, Purcell – Miller, Lander, Hall – Fraser, Klinkhammer, Gazdic

Rozhodčí: L'Ecuyer, Kowal – Heyer, Murchison