Ried – Rapid 0:1 (kon.) | Salzburg – Wiener 6:0 (kon.) | Sturm Graz – Grödig 2:1 (kon.)
Admira – Rheindorf Altach 2:2 (kon.)
SK Sturm Graz
2:1 (1:1)
SV Grödig
Sobota 18.04.2015, 18:30Rakouská Bundesliga

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera a zase někdy na počtenou! (20:29:03)

Tak nakonec jsme se přeci jen dočkali rozuzlení! Když už to vypadalo, že zápas spěje k remízovému konci, prosadil se Kienast a zajistil, že i čtvrtý letošní vzájemný zápas těchto týmu skončil výhrou jedné či druhé strany. Herní projev byl ve druhé půli podobný jako v prvním poločase, pěkných ofenzivních momentů jsme viděli pomálu a zápas nebyl přehnaně atraktivní podívanou.

90+2

90+2
    Pokus Grödigu o útok byl zastaven praporkem pomezního.

90+1
    Úsměvný pohled teď nabízí divákům tento zápas: Kienast při oslavě branky poškodil rohový praporek a hra teď stojí kvůli opravování této nezbytné součásti každého fotbalového hřiště.

Sudí nastavuje nad rámec dnešního zápasu 2 minuty.
    KIENAST - 2:1

90
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    KIENAST si na malém čtverci naskočil na centr z pravého křídla a na vzdálenější tyč hlavičkoval mimo dosah Stankovice.

89
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Venuto, přichází Karner.

88
    Gratzei si teď pohrál s nervy příznivců Grazu, dovolil si kličku před napadajícím Venutem. Byl však úspěšný, hraje se dál.

87
    Snaha hostí o rychlý protiútok byla již v zárodku zastavena, hráči Grödigu mají nicméně výhodu vhazování.

86
    Obranný val Grödigu odolal dalšímu náporu černobíle laviny a balon se pohybuje v těsné blízkosti půlicí lajny.

85
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Nutz, přichází Schütz.

85
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Gruber, přichází Tadic.

85
    Od branky provede odkop Stankovic.

84
    Závar ve vápně hostí znamená pouze autové vhazování pro borce Sturmu.

83
    Domácí hráči i fanoušci se teď vehementně dožadovali přímého kopu po domnělém hraní rukou, píšťalka sudího však mlčí a zápas plyne dál.

82
    Domácí kombinují okolo středového kruhu a snaží se vymyslet, jak se dostanou přes obranu Grödigu.

80
    Brazilec Venuto nasprintoval za obranu Sturmu a vystřelil nebezpečně, nicméně těsně nad. A navíc byl chycen v ofsajdovém postavení, branka by stejně neplatila.