Nice – PSG 1:3 (kon.) | Bastia – Remeš 1:2 (kon.) | Guingamp – Évian TG 1:1 (kon.)
Lorient – Toulouse 0:1 (kon.) | Méty – Lens 3:1 (kon.) | Monaco – Rennes 1:1 (kon.)
AS Monaco
1:1 (1:0)
Stade Rennes
Sobota 18.04.2015, 20:00 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše, Fotbalový večer ještě nekončí a tak sledujte i nadále onlajny.cz. (22:00:44)

Červené karty: 0 – 0

Je konec. Po první půli domácí vedli 1:0, když Bernardo Silva využil zaváhání Mexera. Ve druhé půli hráli především hosté, kteří byli aktivnější. Po vystřídání hru ožili Grosicki, který byl strůjcem vyrovnání. Nejprve zahrozil ve spolupráci s Olou Toivonenem. švédský internacionál v dobré pozici protáhl Subašiče. V 88. minutě však velmi dobře našel hlavou na penaltě nabíhajícího Habiboua, který nedal domácímu brankáři šanci a vyrovnal. do konce utkání se již vážnějšího nestalo a tak si oba týmy rozdělují spravedlivě body.

90+4

90+3
    Nakonec ještě domácí vybojovali roh, který doputoval na halvu Fabinha, který však hostující branku minul.

90+3
    Poslední nádech Monaca vede po pravé straně Bernardo Silva.

90+2
    Nakonec přišel pas do vápna, který zastavuje v první půli chybující Mexer.

90+2
    Domácí kombinují na vlastní polovině, ale to je přesně co hostům vyhovuje, takto Costila totiž neohrozí.

90+1
    Jsou nastaveny 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Costila při výkopu otravoval Echiejile a vidí žlutou kartu.

89
    Monaco si chce vzít body zpět, ale Rennais zase vystavělo před vápnem Costila obrannou hráz, se kterou měli domácí problémy již v první půli.
    Habib HABIBOU - 1:1

88
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Tak je to tu! Centr do vápna dostal na hlavu Grosicki, který míč trkl na penaltu, kde v tu chvíli byl HABIB HABIBOU, který dal Subašičovi jesličky a vyrovnal.

87
    Costil dostal malou domů a málem nezvládl míč odehrát před napadajícím Silvou.

86
    Další akce domácích vak končí nepřesným pasem na hranici vápna. Rennais má ještě 4 minuty plus nastavení k vyrovnání.

86
    Domácí se osvobozují odkopem k půlící čáře, kde míč drží Carrasco.

84
    Grosicki užuž se dostával do vápna, ale nakonec byl odzbrojen čistým způsobem, i když se to hostujícímu hráči nelíbí. Kopat se bude od branky Danijela Subašiče.

82
    Carrasco dostal pas na roh malého vápna, akrobaticky se pokusil volejem zakončit, ale branku Costila netrefil, kdyby tak učinil, mohlo to být o dvě branky.