Alkmaar – Den Haag 3:1 (kon.) | Eindhoven – Heerenveen 4:1 (kon.) | Arnhem – Dordrecht 3:0 (kon.)
Willem II – Groningen 1:4 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
3:0 (0:0)
FC Dordrecht
Sobota 18.04.2015, 19:45Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to z dnešního onlajnu vše, budu se s vámi těšit zase někdy na shledanou u dalších napínavých duelů. Hezký zbytek večera! (21:40:28)

Po prvním bezbrankovém poločase jsme se v tom druhém nakonec dočkali gólové smršti, která přišla v časovém sledu 15 minut. Obrana Dordrechtu úspěšně odolávala až do 52.minuty, kdy poprvé selhala a Kazajšvili vsítil rozhodující branku. O 10 minut později v krátkém časovém rozpětí upravili skóre na 3:0 opět Kazajšvili a Traoré – nutno podotknout, že opět po hrubkách v obraně Dordrechtu. Arnhemští hráči si dnes spravedlivě připisují 3 body, ikdyž za první poločas by si hosté alespoň bod zasloužili.

90+1

90
    Hlavní sudí bude nastavovat pouze 1 minutu.

90
    Po odvážném souboji Traorého s hostujícími obránci nakonec bude vykopávat míč Kurto od brány.

89
    Ve slibné šanci se před Roomem ocitl Korte, ale nakonec se s arnhemským brankářem pouze nešikovně srazil.

88
    Achentehův dlouhý nákop nakonec končí v Kurtoových rukavicích.

87
    Arnhemští již nikam nepospíchají, přesto se teď vydali do rychlého kontru, jenže nakonec je přerušuje ofsajd.

86
    Van der Heijdenův dalekonosný pokus mířil vysoko nad Kurtoovu bránu.

84
    Žlutou kartu dostává Bertrand Traoré (SBV Vitesse Arnhem).

82
    Balón letěl z rohu přímo na kopačku Kortemu, ale ten míč podebral a vyslal hodně vysoko nad bránu.

81
    Míč končí až v zámezí Roomovy brány, hosté budou zahrávat roh.

80
    Na hřišti už panuje poklidné tempo, musel by se stát zázrak, aby hosté ještě dokázali zápas zdramatizovat.

78
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Marko Vejinović, přichází Marvelous Nakamba.

76
    Vitesse se uvelebili na polovině hostů, do ohrožení Kurta se ale neženou.

75
    Teď pro změnu kombinují na vlastní polovině domácí hráči, kteří již nikam nepospíchají.