Crystal Palace – West Brom 0:2 (kon.) | Everton – Burnley 1:0 (kon.) | Leicester – Swansea 2:0 (kon.)
Stoke – Southampton 2:1 (kon.) | Chelsea – Manchester Utd. 1:0 (kon.)
Crystal Palace FC
0:2 (0:1)
West Bromwich Albion
Sobota 18.04.2015, 16:00Anglická Premier League

Pro dnešek je to ode mě vše, budu se s vámi těšit zase někdy na shledanou. (17:58:47)

Tak a máme tady konec dnešního napínavého duelu. Mohli jsme sledovat překvapivý vývoj utkání, kdy se navzdory velkému nátlaku prosadili pouze hosté z West Bromwiche. Poprvé hned ve 2.minutě překonal Speroniho hlavičkou Morrison. Crystal Palace pak tlačil na defenzivu hostů a prakticky k žádné další šanci je nepustil, až v 53.minutě, kdy se parádní střelou prosadil Gardner. Hosté si pak již ohlídali zbytek zápasu a i díky velké dávce štěstí si z Londýna odvážejí 3 body.

90+6

90+6
    Souarého zoufalý nákop Myhill s přehledem chytá.

90+5
    Nakonec se West Brom osvobozuje dalekým nákopem McAuleyho.

90+4
    Hosté se zatáhli a brání prakticky v 10 lidech.

90+3
    Crystal Palace se stále neúnavně snaží alespoň čestně dobýt Myhillovu bránu, ale neúspěšně.

90+1
    Hlavní sudí bude nastavovat 6 minut.

90
    Tak nakonec jsme domácí celek možná až příliš podcenili. Na Souarého centr si naběhl Murray, ale před osamoceným Myhillem netrefil bránu.

89
    West Brom opět nepospíchá s rozehrávkou, s domácím celkem to již nevypadá moc dobře.

88
    Spolupráce mezi Bolasiem a Souarém na levém kraji hřiště nevyústila v ohrožení Myhilla.

87
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Saido Berahino, přichází Chris Baird.

86
    Souarého zblokovaný centr končí za postranní čárou. Domácí se stále tlačí do útoku.

85
    Domácí se již opět radovali, ale i tentokrát jim překazil radost čárový rozhodčí, Sanogo byl v ofsajdu.

84
    Po přímém kopu Crystal Palace se dostal k hlavičce ve vápně Delaney, ale Myhill jeho hlavičku zneškodnil pohotovým skokem.

83
    Hosté se v závěru zápasu stále vydávají do útoku, ale je velkou otázkou, jestli to vůbec k něčemu bude. Hosté v druhém poločase výrazně zlepšili defenzivu.

81
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Craig Gardner, přichází Jonas Olsson.

80
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Yaya Sanogo.