Dortmund – Paderborn 3:0 (kon.) | Leverkusen – Hannover 4:0 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 0:2 (kon.)
Hertha – Kolín nad Rýnem 0:0 (kon.) | Freiburg – Mohuč 2:3 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 2:1 (kon.)
Hertha BSC
0:0 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 18.04.2015, 15:30 • Olympiastadion, Berlin • Německá Bundesliga

Pro tuto chvíli je to z Bundesligy vše. Děkujeme Vám za pozornost a opět u německé kopané někdy na shledanou. (17:25:57)

Je za námi utkání 29. kola mezi dvěma sousedy v tabulce, které skončilo nakonec asi spravedlivou remízou. Hertha byla aktivnější v začátku druhé půle, kdy ale nedokázala nic vytěžit ze svého tlaku. Köln pak hrozil v závěru, ale gól z toho nebyl.

90

90
    Vypadá to, že se nebude nic nastavovat a začíná poslední minuta normální hrací doby i zápasu.

88
    Utkání spěje ke svému závěru, vypadá to, že dojde na dělbu bodů.

87
    Köln má hru pod kontrolou, i když útočný výpad po pravé straně nebyl úplně podařený.

86
    Hertha nyní hodně zalezla a spoléhá jen na případné brejky, k těm se ale příliš nedostává.

85
    Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Anthony Ujah, přichází Mërgim Mavraj.

84
    Kozlové kontrolují balón na svých kopačkách, ovšem ohrozit branku je problémem.

83
    Dnešní utkání sleduje 51 203 diváků.

82
    Köln je u míče na útočné polovině, jenže série přihrávek úspěch nepřináší.

81
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Nico Schulz, přichází Jens Hegeler.

80
    Ani jeden tým zatím nemá žádný drtivý závěrečný tlak a asi se ho ani nedočkáme.

78
    Hosté se dostali do další zajímavé akce, kterou však nedokázali přesněji zakončit. Bude se rozehrávat od Kraftovy branky.

76
    Kraft si rohový kop pohlídal a míč v klidu lapil.

75
    Rohový kop se Herthě nepovedl a hned přišel protiútok na druhé straně, který přinese roh Kölnu.