Sampdoria – Cesena 0:0 (kon.) | Juventus – Lazio 2:0 (kon.)
UC Sampdoria
0:0 (0:0)
AC Cesena
Sobota 18.04.2015, 18:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:51:26)

Je dobojováno. Domácí mohou být spokojeni, dnes z hřiště favorita získali cenný bod, který se nečekal. Domácí předvedli dokonalé útočné trápení, na polovině Ceseny působili domácí až příliš chaoticky, byť byli po celou dobu zápasu lepší.

90+4

90+3
    Hosté mají míč a snaží se ho udržet co nejdéle na svých kopačkách, což se ale nedaří.

90+1
    Ještě čtyři minuty se budou muset hosté bránit, chtějí-li udržet bezbrankový stav a získat tak cenný bod.

90
    Volný kop domácích v poslední minutě řádné hrací doby, žádné nebezpečí pro branku Ceseny.

89
    Okaka "zlobil" na levé straně, uvnitř vápna soupeře, ale nic z toho nebylo.

88
    Hosté se ubránili, ale domácí zůstávají u míče.

87
    Domácí mají k dispozici rohový kop z levé strany.

84
    Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Luigi Giorgi, přichází Riccardo Cazzola.

84
    Silvestre se nyní nedostal k míči, obránce Ceseny razantně odkopl.

83
    Lavička Ceseny připravuje střídání.
    Šance domácích

82
    De Silvestri byl ve vyložené šanci, z pravé strany však míjí branku Ceseny!

81
    Palombo nepřesně přihrává z levé strany do vápna Ceseny, tím v podstatě "zazdil" celou akci.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utrápeného souboje, podaří se domácím zužitkovat územní převahu?

77
    Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Gaby Mudingayi, přichází Zé Eduardo.