Barcelona – Valencia 2:0 (kon.) | La Coruňa – Atlético 1:2 (kon.) | Real Madrid – Malaga 3:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Getafe 4:0 (kon.)
FC Barcelona
2:0 (1:0)
Valencia CF
Sobota 18.04.2015, 16:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů. Doufám, že jste se v mé přítomnosti dobře bavili! (17:58:55)

Fauly: 18:17

Ve druhém poločase byla u míče častěji Barcelona, a tak se obraz hry zcela změnil. V posledním minutě duelu se prosadil šikovný Messi, jenž využil toho, že hostující hráči dali vše do útoku. Tři body zůstávají na Nou Campu a minimálně do večera odskakuje Realu Madrid na pět bodů.

90+4
    Lionel MESSI - 2:0

90+4
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Neymar našel LIONELA MESSIHO, který vybíhal z vlastní poloviny hřiště a šel sám na brankáře. Argentinský útoční nejprve trefil Diega Alvese, ale následnou dorážkou dostal míč za brankovou čáru a rozvlnil síť.

90+2
    Žlutou kartu dostává Claudio Bravo (FC Barcelona), jenž zdržoval hru, a tak ušetřil nějaké vteřiny.

90+1
    Čtvrtý rozhodčí přistupuje k postranní čáře s tabulkou, na které ukazuje, že se bude hrát o tři minuty déle.

90
    Blíží se konec zápasu a Valencii už moc času nezbývá. Hra je hodně nepřesná a více si míče jako téměř v každém duelu užívá Barcelona.

88
    Messi našel v pokutovém území Pedra, jenž byl na pravé straně vápna osamocený, ale jeho střela zamířila jen do boční sítě.

86
    Messi měl míč na hranici velkého vápna, ale místo přihrávky zvolil sólo, který zastavuje hostující obrana.

85
    Valencia vytlačila Barcelonu až na její polovinu, ale domácí se rychle vrátili před pokutové území, kde vyslal nepřesný centr Pedro.

84
    Domácí tým už byl u vápna, ale zvolil přihrávku zpátky, takže budeme svědky dalšího postupného útoku.

82
    Když už se Valencia dostane ve druhém poločase k míči, tak o něj rychle přijde a musím přiznat, že druhá půle již není tak pohledná jako ta první.

82
    Barcelona opět kombinuje na útočné polovině a v klidu kontroluje hru.

80
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Xavi, přichází Sergi Roberto.

79
    Žlutou kartu dostává Shkodran Mustafi (Valencia CF), který se na hlavního rozhodčího hodně zlobí.

78
    Messi šel proti dvěma bránícím hráčům, kteří ale výborně spolupracovali a útok zastavili.

77
    Žlutou kartu dostává Ivan Rakitić (FC Barcelona), jelikož zastavil rodící se protiútok stažením soupeře.