Litva – J. Korea 0:5 (kon.) | Chorvatsko – Estonsko 5:2 (kon.) | Velká Británie – Nizozemsko 3:2 (kon.)
Velká Británie
3:2 (3:1, 0:0, 0:1)
Nizozemsko
Sobota 18.04.2015, 20:30 • IJssportcentrum Eindhoven • Mistrovství světa - I. B Divize

Děkuji za pozornost a přeji pěkný večer. (22:35:45)

60:00

59:39
    Vyloučen domácí David Phillips na dvě minuty za zdržování hry.

58:37
    Hosté to zkouší v šesti.

Domácí tým je aktivnější, vede na střely 30:17.

53:58
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    A narodilo se drama. LEVI HOUKES snižuje na rozdíl jediného gólu. Asistence: Julian van Lijden, Erik Tummers.

Domácí vedou 6:3 na střely v této třetině.

47:13
    Vyloučen domácí Thomas Mark na dvě minuty za vražení na hrazení.

4 střely (2:2) nabídl dosavadní průběh třetiny.

I Ostrované vystřelili na branku Meirdrese.

První střelu třetí třetiny si připsal hostující celek.

40:01

Že bychom toho nějak extra hodně viděli ve druhé části, to napsat opravdu nelze. Branka nepadla, sudí vyloučili dva hráče. Srdce hokejového fanouška prožívalo ne úplně šťastné období. Za nějakých patnáct minut začne třetí třetina, věřme, že bude lepší než ta předchozí.

40:00

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

Aktuální poměr střel na branku za dosavadní průběh zápasu je 21:11. Vedení Ostrovanů je tedy oprávněné.

35:45

Domácí přesilovou hru hrají aktivně, na brankáře vyslali tři střely, neujala se ani jedna.

33:45
    Vyloučen hostující Erik Tummers na dvě minuty za hákování.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Swindlehurst (O Connor, Shields), 10. Blight (Peacock), 13. Peacock – 4. Mason (Hagemeijer, Oorschot), 54. Houkes (Lijden, Tummers)

Velká Británie: Bowns (Lyle) – Richardson, Cowley, Phillips, Weaver, Thomas, O Connor, Swindlehurst, Peacock – Haywood, Phillips, Batch – Myers, Farmer, Boxill – Lachowicz, Gardise, Dowd – Blight, Shields, Prince
    Nizozemsko: Oosterwijk (Meirdres) – Jong, Oorschot, Velden, Tummers, Iersel, Gestel, Vogelaar, Nagtzamm – Heuvel, Mason, Hagemeijer – Bruijsten K., Bruijsten M., Demelinne – Stampher, Wurm, Biezen – Houkes, Lijden, Brekelmans

Rozhodčí: Ingram – Nieminen, Yamagichi