Mechelen – Genk 4:0 (kon.) | Mouscron – Lokeren 1:5 (kon.) | Oostende – Westerlo 2:0 (kon.)
Waregem – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
YR KV Mechelen
4:0 (2:0)
KRC Genk
Sobota 18.04.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a domácí YR KV Mechelen nakonec poráží KRC Genk 4:0. Začátek druhé půle byl pomalý a bez šancí. Poté se hra začala kouskovat a vypadalo to, že góly už dnes padat nebudou. Jenže v 67. minutě se prosadil Naessens a zvýšil na 3:0. V 79. minutě mohlo být s Genkem ještě hůře, Ngcongca byl vyloučen a Veselinovič kopal penaltu. Jenže ten ji neproměnil. V 86. minutě byl stav ale stejně 4:0, krásnou střelou pod úhlem se trefil Obradovič. Víc už se nestalo a tak Mechelen zaslouženě vítězí 4:0. Ode mě je to dneska vše, loučím se s vámi a na shledanou. (19:56:26)

90+2

90+1
    Domácí rozehrávali přímý kop, balón byl tečovaný zdí a nadělal Kotelesovi velké problémy, vyrážel na roh.

87
    Poslední dnešní střídání, Van Damme pomalu opouští trávník a na závěr nastupuje Vanlerberhe.
    Ivan OBRADOVIČ - 4:0

86
    Mechelen právě vstřelil branku!
    IVAN OBRADOVIČ běžel na levé straně a vypadalo to, že bude chtít centrovat. Jenže on svůj "centr" poslal směrem na bránu, kterou trefil a Koteles nestačil reagovat. Stav 4:0.

84
    Střídání Genku, Vrijsen nastupuje místo De Caulaera.

83
    fauloval soupeře při střele a je potrestaný žlutou kartou. Domácí z následné standartky nic nevytěžili.

82
    Střídání Mechelenu, Veselinovič opouští hřiště na úkor Verdiera.

79
    Veselinovič nastřelil z penalty pouze břevno, od kterého se balón odrazil přesně na gólmana Kotelese.

77
    Ngcongca fauluje v šestnáctce, vidí za to druhou žlutou kartu a je vyloučen. Domácí budou kopat penaltu.

76
    Joseph-Monrose poslal do vápna dobrý centr, který zakončoval Buffel a moc mu nechybělo, aby se do brány trefil.

74
    Mbodji ve vzduchu sestřelil Hanniho a je za to potrestaný žlutou kartou.

73
    Ngcongca obdržel žlutou kartu.

73
    Hosté znovu střídají, Kage přenechává místo Josephu-Monrosovi.

71
    Mechelen střídá, trenér stahuje čerstvého autora branky Naessense a do hry posílá Wolskiho.

67
    Obradovič zatáhl balón po levé straně a přízemním centrem našel JENSE NAESSENSE, který přesně zakončil a poslal Mechelen do vedení 3:0.

64
    Kabasele odkopával balón za svou branku a koteles se musel v první chvíli jistě vylekat.