Mechelen – Genk 4:0 (kon.) | Mouscron – Lokeren 1:5 (kon.) | Oostende – Westerlo 2:0 (kon.)
Waregem – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
KV Oostende
2:0 (2:0)
KVC Westerlo
Sobota 18.04.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Utkání je u konce. Góly padaly jen v prvním poločase, kdy se prosadili Brillant a Jonckheere. Pro tentokrát si tři body odnáší domácí celek. Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a někdy příště na počtenou. (22:01:27)

90+3

90+2
    Střela za střelou, žádná ale nekončí v síti.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

88
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Aoulad, přichází Handžić.

86
    Rychlý protiútok hostů skončil nepřesností.

84
    Šlapák Blaževiče je oceněn žlutou kartou.

82
    Berrier po vypočítaném přímém kopu opouští hrací plochu. Jeho post nahrazuje Coussement.

81
    Berrier pálil z přímého kopu skrz zeď, ale Van Langendonck chytá.

81
    Annys zbytečným zákrokem fauluje Jaliho. Rozhodčí bez váhání tasí žlutou kartu.

79
    Hráč hostů se poroučel k zemi až příliš ochotně, ale rozhodčí mu toto divadlo rozhodně nezbaštil.

76
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Lukaku, přichází Schmisser.

74
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Diagne, přichází Koffi.

72
    Ovono riskantně zasahoval po míči až na hranici vápna, ale Lukake situaci zklidnil a míč odkopl do bezpečí.

71
    Po rohovém kopu Schouterdena se míč dostává až ke středovému kruhu.

69
    Musona se poprvé v druhém poločase prosadil krásnou přihrávkou, ale míč nakonec končí pod nohou Van Langendoncka-

66
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Luissint, přichází Blazevic.

64
    Až na několik vyjímek se hra již pár minut odehrává na polovině hřiště.

62
    Schouterden byl faulován kousek od vápna. Přímý kop nemá dostatečnou přesnost a končí v rukavicích gólmana.