Mechelen – Genk 4:0 (kon.) | Mouscron – Lokeren 1:5 (kon.) | Oostende – Westerlo 2:0 (kon.)
Waregem – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:2 (1:1)
Waasland-Beveren
Sobota 18.04.2015, 20:00 • Regenboogstadion • Belgická Jupiler Pro League

Utkání mezi Waregemem a Waaslendem nakonec končí remízou 2:2. Emond sice svůj celek poslal do vedení, ale v sedmaosmdesáté minutě vyrovnal Gimbert. (21:57:42)

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Vandam (KV Red Star Waasland).

90+1
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Formose Mendy (SV Zulte-Waregem).

87
    Waregem právě vstřelil branku!
    Za pět minut dvanáct vyrovnávají domácí fotbalisté! Autorem branky je GHISLAIN GIMBERT!

83
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Vanzo, přichází Wilmer.

79
    Trajkovski se nyní ujal role obránce, neboť musel těsně před čárou odkopnout míč.

75
    Destorme se dostal k další střele, kterou na poslední chvíli zablokoval jeden z domácích.

69
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Brebels, přichází Hazard.
    Branka Emonda v dnešním utkání

66
    Destorme se snaží střílet z velmi dobré vzdálenosti a Bossut nakonec musel proti jeho střele zakročit.

61
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Rossi, přichází Trajkovski.

61
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Messoudi, přichází Rosenthal.

59
    Waasland právě vstřelil branku!
    RENAUD EMOND se nakonec ve své další šanci prosazuje! Waasland tedy otáčí stav utkání!

52
    Žlutou kartu dostává Formose Mendy (SV Zulte-Waregem).

49
    Emond se vrhnul do další akce, ale ani nyní se mu nepovedo dát rozdílovou branku.

46

První poločas skončil za stavu 1:1. Na konci prvního poločasu se blýskl brankář Bossut, jenž chytil penaltu.