Lovosice – Královo Pole 27:24 (kon.) | Dukla – Hranice 33:25 (kon.) | Litovel – Přerov 41:19 (kon.)
Karviná – Plzeň 24:32 (kon.) | Zubří – Frýdek-M. 28:19 (kon.)
HC Dukla Praha
33:25 (18:9)
TJ Cement Hranice
Sobota 18.04.2015, 16:30 • SH Ruzyň, Praha • Chance Extraliga mužů

Ode mě je to z ruzyňské arény vše, někdy příště se těším na shledanou. (17:54:42)

Hostující Cement doplatil především na nedůslednosti v obraně, které domácí trestali z rychlých kontrů. Ve druhém poločase už se hra vyrovnala, na vítězi už to ale nic změnit nemohlo.

Dukla si ve druhé půli pohlídala vedení z první půle a zaslouženě vítězí 33:25.

60
    Konec zápasu. (33:25)

60
    Těsně před sirénou konsolidace pro hosty, Kobliha bombou snížil. (33:25)

60
    Kastner skóroval po dalším brejku. (33:24)

58
    Zemánek zcela rezignoval na obranu a raději se dohadoval se spoluhráči. Dukla pak přečíslení zužitkovala zásluhou Reichla. (32:23)

57
    Tůmova bomba skončila na břevnu, odkud se odrazila do nohou Petržaly a ven ze hřiště. (31:23)

57
    Kotrč fauloval při střele a bude z toho sedmička pro Cement. Té se postaví Petržala. (31:23)

56
    Opět to byl Sviták, kdo skóroval z rychlého protiútoku domácích. (31:23)

55
    Rachač sice dostal míč do sítě, to však až poté, co byl na jeho osobu odpískán nedovolený zákrok. (30:23)

54
    Rachačova střela zaplula přesně k tyči. (30:23)

54
    Třicátý gól Dukly zaznamenává Šůstek. (30:22)

53
    Petržala zlikvidoval sedmičku Mičkala. (29:22)

52
    Time out si vyžádaly i Hranice. (29:22)

51
    Vzápětí snižuje Čadra. (29:22)

51
    Obrovská hrubka v útoku hostů. Ti lacině ztratili míč a Sviták pak šel sám na Magrlu. Jenže brankář Hranic se vyznamenal! (29:21)