Lille – Bordeaux 2:0 (kon.) | Montpellier – Caen 1:0 (kon.) | Lyon – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Montpellier HSC
1:0 (1:0)
SM Caen
Neděle 19.04.2015, 17:00 • Stade de la Mosson • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Dnešní zápas je u konce. Druhá půle nám už žádnou branku nepřinesla, a tak celý zápas rozhodla trefa hned ze čtvrté minuty. Domácí zůstali i po druhou půlí aktivnější a i když žádnou branku už nevstřelili, vyhráli zaslouženě. Hosté zlepšili svůj výkon až v posledních patnácti minutách, když se rozehráli střídající hráči, ale ti už Caen také nespasili. (18:55:30)

90+3

90+3
    Už se nám rozeběhla poslední minuta nastavení a nevypadá to, že by se skóre ještě mělo měnit. Domácí vhazují poblíž vlastní branky.

90+2
    Ještě zpoza vápna vypálil Lasne, jehož střela měla parádní razanci, ale nezamířila mezi tři tyče.

90+2
    V nastavení vidíme zatím jen spoustu nepřesností na středu hřiště, odkud se ani jeden z týmů nemůže dostat dále.

90+1
    Stejně jako v první půli i nyní jsou nastaveny tři minuty.

89
    Barrios byl ve výborné pozici, ale dotírali na něj hned dva obránci, a tak jen vrátil míč před vápno, odkud už nepřišla příliš důrazná střela.

87
    Domácí obrana nyní naprosto laxně přistupovala k Privatovi, který se nakonec prodral po levé straně až k zakončení, ale nastřelil jen připravené ruce gólmana Jourdrena.

86
    Hosté nyní dvěma výkopy zasáhli Barriose, ale tomu se ani jednou neodrazil míč příhodně k noze.

85
    Tentokráte to ale nebude. Domácí se rychle dostali k míči a obracejí hru k Vercoutreho brance.

85
    Hosté získali rohový kop a budou mít ještě možnost vstřelit vyrovnávací branku.

84
    Rozehrávku přímého volného kopu výborně zastavila pozorná obrana Caen.

84
    Lasne si krásně obhodil soupeře, ale následně nechal míč za sebou v jedné z louží.