W. Brémy – Hamburg 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 1:1 (kon.)
FC Schalke 04
Neděle 19.04.2015, 17:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (19:25:50)

Dnešní utkání sledovalo 30 000 diváků!

Tak máme dobojováno, Wolfsburg remizoval se Schalke 1:1. Ve druhém poločase šli nejprve do vedení hosté, když se 53. minutě prosadil Leroy Sané. Domácí se ale snažili a v 78. minutě přišlo vyrovnání, jelikož přesně zamířil mladý belgický talent Kevin De Bruyne. Další gól už nepadl, hra byla velmi vyrovnaná a remíza je tak spravedlivá. Wolfsburg 1 Schalke 1.

90+4
    Tohoto můžou domácí jen a jen litovat! V šestnáctce se dostal k míči Guilavogui, ovšem míč ze vzduchu netrefil vůbec ideálně a velmi přestřelil klec Fährmanna.

90+3
    Kevin De Bruyne dlouho držel míč, nakonec se rozhodl pro střelu. Tento projektil si však mladý belgický útočník za rámeček rozhodně nedá.

90+2
    Po rohu si vyskočil Timm Klose pro míč, ovšem jeho hlavičku schytal než míč spíše Neustädter a stěží se zvedá ze země.

90+1
    Z autového vhazování ale nic nebylo. Rozhodčí se navíc rozhodl nastavit 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Ani jeden z celků si nedokáže vytvořit nějakou příležitost v závěru. U míče je nyní Wolfsburg a má autové vhazování poblíž vápna Schalke.

89
    A právě jemu se roh absolutně nepovedl. Wolfsburg však i nadále okupuje vápno Schalke, jen ne v takové blízkosti.

88
    Luiz Gustavo se dostal ke střele zpoza pokutového území hostujícího Schalke. Jeho projektil se však odrazil od nohy Matipa na rohový kop, který bude zahrávat Kevin De Bruyne.

87
    U míče je v současnosti Schalke a trochu přidalo na tempu, jenže Wolfsburg se výtečně brání. Tyhle minuty ještě budou zajímavé.

86
    Wolfsburg naposled střídá. Maximilian Arnold pro dnešek dohrál, jeho plac zaujme Josuha Guilavogui.

85
    Wolfsburg zastavil v přechodu do útoku faul Draxlera, kopat se tak bude volný přímý kop.

84
    Hra se sice chýlí k závěru, ovšem tempo tomu nenapovídá. Schalke si drží míč a pomalu postupuje dopředu, Wolfsburg zatím jen a pouze brání.

83
    Schalke opět střídá, pro dnešek dohrál Max Meyer. Jeho post zaujme Julian Draxler.

82
    Schalke si zatím drží míč a snaží se nepřipustit obrat Wolfsburgu. Nicméně domácí gól hodně nakopl a jsou jak na koni.