Sassuolo – Turín 1:1 (kon.) | AS Řím – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Palermo – Janov 2:1 (kon.)
Empoli – Parma 2:2 (kon.) | Chievo – Udinese 1:1 (kon.) | Cagliari – Neapol 0:3 (kon.)
Inter – AC Milán 0:0 (kon.)
Cagliari Calcio
0:3 (0:2)
SSC Neapol
Neděle 19.04.2015, 18:00 • Stadio Sant'Elia (Cagliari) • Italská Serie A

Neapol si nakonec zvládla dokráčet pro pohodlné vítězství 3:0, když na konečný stav ve druhém poločase upravoval střídající Gabbiadini. Jedinou kaňkou na výkonu hostujícího týmu může být vyoučení Maggio v 66. minutě. Cagliari v tomto zápáse neznamenali pro hosty žádné nebezpečí. Český trenér Zeman jistě nemůže být spokojený s výkonem jeho svěřenců. (19:55:37)

90+3

90+3
    V poslední minutě utkání se do zakončení hlavou v pokutovém území dostal Sau, ale ani on nedokázal brankáře hostů překonat.

90+2
    Cagliari vybojovalo míč a rychle se žene před branku Neapole.

90+1
    Neapol kontroluje míč na útočné polovině a nepřipouští žádné komplikace v závěru zápasu.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty.

89
    Samuele Longo se snažil uvolnit a zakončit, ale jeho myšlenka vyhořela na realizaci.

87
    Ani tento rohový kop nerozehrál Paul-Jose M'Poku ideálně. Tentokrát našel připraveného Albiola.

87
    Daniele Dessena vybojoval pro svůj táým rohový kop, když jeho centr do velkého vápna byl zablokován.

84
    Z pravé strany přišel centr do šestnáctky domácích, ale Brkić stejně jako jeho kolega na druhé straně byl připravený.

83
    Centr do pokutového území poslal Andrea Cossu, který vybídl k zakončení Sau, ten svou hlavičkou trefuje pouze připraveného brankáře.

81
    Cagliari drží míč před pokutovým území hostů, ale Neapol předvádí dobrý obranný blok.

80
    Statistika držení míče se pomalu ale jistě začíná vyrovnávat, protože Neapol nechává aktivitu na Cagliari a hosté spíše brání.

79
    Insigne pokoušel štěstí střelou z velké vzdálenosti, ale střela mu vůbec nesedla a zamířila mimo.

76
    Do střeleckého zakončení se dostal Samuele Longo, ale jeho střelecký pokus z hranice pokutového území míří vysoko nad branku Neapole.

76
    Na Neapoli je už vidět, že zápas chce v klidu dohrát. Hosté se už do ničeho velkého neženou.

75
    Cagliari se nechce smířit s nepříznivím skórem a snaží se ho zvrátit, ale obrana Neapole si počíná zkušeně.

74
    Neapol vyslala v zápase čtyři střely na domácí branku a z toho hned tři skončily v síti.

73
    Rozehrávky rohu se ujal Paul-Jose M'Poku, ale ani tentokrát jeho centr nebyl přesný.