Club Brugge – Anderlecht 2:1 (kon.) | Kortrijk – Charleroi 1:1 (kon.)
Club Brugge KV
2:1 (0:1)
RSC Anderlecht
Neděle 19.04.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je za námi a Club Brugge KV nakonec otáčí zápas ve svůj prospěch a poráží RSC Anderlecht 2:1. Druhý poločas začal pěknými šancemi, ale žádná v brance neskončila. Pak to vypadalo, že si RSC už výhru pohlídá, neustále drželo balón a hrálo na útočné polovině. Jenže v 74. minutě vyrovnal po rohu Oularé a v 86. minutě rozhodl po dobře rozehrané standartce Vormer. Domácí si pak vedení ohlídali a zvítězili tak 2:1. Ode mě je to pro dnešek všechno, loučím se s vámi a na shledanou. (19:56:56)

90+3

90+1
    Dierskx šel sám na Prota, ale byl vytlačen ze střelného úhlu a nakonec se k zakončení nedostal.

88
    Střídání Anderlechtu, místo Vanden Borra přichází hru podpořit Cyriac a místo Tielemanse Leya.
    Ruud VORMER - 2:1

86
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Vazquez bleskově rozehrál standartní situaci po zemi na sbíhajícího RUUDA VORMERA, který nebyl nikým střežený a s přehledem skóroval. Stav 2:1.

85
    Vanden Borre stříleným centrem hledal Mitroviče, který hlavičkoval v záklonu nad.

84
    Vazquezův centr odhlavičkoval Dendoncker.

83
    Vanden Borre fauluje a před domácími hráči stojí zajímavý přímý kop.

82
    De Sutter teď vstřelil branku, která nakonec není uznána. V souboji před hlavičkou si údajně pomohl faulem.

81
    Bruggy střídají, Refaelov jde dolů a střídá ho Dierckx.

79
    RSC Anderlecht střídá, Praet odchází ze hřiště a na závěr utkání se zapojí Dendoncker.

79
    Vazquez vracel Claudemirovi, který napřáhl pravou šajtlí a pořádně vylekal hráče v růžovém.

78
    Další rohový kop, kterým Defour hledal Mitroviče, ale ten byl opět skvěle pokryt.
    OULARÉ - 1:1

74
    Vazquez rozehrál výborně rohový kop, který směřoval přesně na hlavu MAMADOUA IBBIHO OULAREHO. Tento fotbalista nedal Protovi šanci a vyrovnal na 1:1!